5 Eylül 2016 Pazartesi

GRATİS ALIŞVERİŞİNDE ALINABİLİR EN GÜZEL ÜRÜNLER

Biz kozmetik severler için bayram demek son yıllarda alışveriş yapabilmek için bulunmaz fırsat.Zira bayram sebebiyle kozmetik mağazaları ürünlerde %50 ya da %50ye varan indirimler ile ilgi duyduğumuz ya da olan ihtiyaçlarımızı alabilmek için kolaylık sağlıyor.Biz de ufak bir derleme yaparak indirimde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Maskara tavsiyesi ile başlayalım o zaman!

   Size önerimiz son yıllarda ön plana çıkan Danimarka menşeili Gosh Markasına ait Boombastic ailesine yeni katılan Extreme XXL Volume Maskara.İrili ufaklı plastik dişleri ve sarmal fırça yapısı ile en ufak kirpikleri bile kavrayarak uzatan, kirpikleri tek tek ayıran ve en önemlisi yoğun siyah pigmenti ile gözlere dramatik bir görüntü veren bir maskara olduğunu söyleyebiliriz.


Gün içinde akma, dağılma yapmaması ile de artı bir özelliğe sahip olan bu maskara 3kata kadar uygulandığında yapay bir görüntüye sebep olmuyor.

İkinci önerimiz ise göz kalemi ve eyelinerdan gelsin!

  Bir göz kaleminden beklentimiz akmaması, dağılmaması öyle değil mi? Yaz sıcaklarında waterline dediğimiz kirpik diplerinde oldukça başarılı sonuç veren Essence Long Lasting Göz Kalemi serisi bu konuda diğer kohl kalemlere nazaran oldukça başarılı! Özellikle "Black Fever" ve "Hot Chocolate" renkleri günlük makyajlarla size kolaylıkla eşlik edebilir!


   Göz içine ya da kirpik diplerine uygulama rahatlığı konusunda başarılı göz kalemleri olduğunu söyleyebiliriz.

    Eğer ince fırça kullanabiliyorsanız size akmayan dağılmayan bir eyeliner sırrı verebiliriz! Essence Liquid İnk Matte Waterproof Eyeliner yaz sıcaklarında bile bozulmadan kalabilen ender ürünlerden biri.


Her ne kadar Essence Gratis mağazalarından çekilmiş ve genellikle indirimlere dahil olmayan bir marka ise de uygun fiyatları ile halen tercih edilebilir görünüyor.Essence markasının hala yer aldığı Gratis şubelerinin bulunduğunu da hatırlatalım.

Kaşlar...

    Her insanın kaş yapısı farklı.Ancak kaşlarımız da yüz bütünlüğünü sağlayan en önemli etkenlerden biri.Kaşlarımızda olan boşluklar konusunda yardımcımız elbette ki kaş kalemleri.


    Bugüne kadar deneyimlediğim ve kaşlarda en doğal görüntüyü veren kaş kalemi Gosh Eyebrow Liner serisi. Özellikle zor bulunan küllü tonlar da bu markada yer alıyor.Eğer küllü bir gri kahve tonu arayışında iseniz mutlaka Gosh Eyebrow Liner serisinin "grey brown" tonuna bir bakın!

Yanakların renklenmeye ihtiyacı var!!

    Unutmayın tek düze bir ten rengi sizi her zaman yorgun gösterecektir.Yüzümüzü renklendirmek için harika allık seçenekleri olan The Balm markasından özellikle Hot Mama isimli allığı edinebilirsiniz.


İçeriğindeki altın yansımalar ve canlı şeftali tonuyla sizi enerjik, capcanlı ve sempatik bir görünüme kavuşturacak ve çok meşhur Nars Orgasm allığa -nispeten- muadil rengi ile hala revaçta olan The Balm Hot Mama allığı edinmediyseniz bir bakın derim.

Göz kapakları şenlensin!

    Sonbahar kapıda!Artık yaz sıcakları yerini serin havaya bırakacak.O halde yazın uzak durduğumuz renkleri kullanma vaktidir!

     Far olarak bir taşla birden fazla kuş vurmak için far alışverişi tercihinizi hesaplı olması adına far paletlerinden yana kullanabilirsiniz.Bu konuda her ne kadar artık klişe de olsa The Balm paletleri halen tercih edilebilirliğini koruyor.

Eğer ışıltılı ve az da olsa mat renkleri barındıran tonları seviyorsaniz The Balm Nude Tude ve ya renk zevkinize göre The Balm Nude Dude paletlerini tercih edebilirsiniz.


   Ancak son dönemlerde dikkat çeken mat toprak ve kızıl tonlar içeren far arayışında iseniz imdadınıza The Balm Meet Matte Nude ya da inanılmaz güzel renkler barındıran ve Meet Matte Nude paletine göre daha yumuşak ve daha pigmentli renkler içeren The Balm Trimony paletini alabilirsiniz.Hatta Trimony palet bakımından bizlere daha çok göz kırpmakta; zira birbiriyle kolaylıkla kombinlenebilir renkler içeren bu palette gri tonlar da olmadığı için günlük makyajlarda bize çok daha hitap ediyor.

   Eğer tercihiniz The Balm değil ise ya da The Balm markasına yönelik öneriler size tamamen klişe geliyorsa bir önerimiz daha var!

    Max Factor tarafından bu sene raflara eklenen Masterpiece Nudes far paletleri oldukça göz alıcı.Pigmentasyonları ve birbiri ile uyumlu olarak kullanılabilir renklerin tümünü barındırmasıyla da dikkat çeken bu paletler de önerilerimizden biri!


   Küçük bir dipnot eklememiz gerek!Bizce yılın en ses getiren kozmetik gelişmesi özellikle far paletleri ile tüm dünyanın beğenisi kazanan Sleek markasının Gratis raflarında yer almaya başlamasıydı.Olası bir Sleek indiriminde sedefli toprak-altın-pembe tonlar ağırlıklı renkler içeren ve tam anlamıyla pigmentasyon harikası olan Sunset paletine de bir göz atın deriz.Şu renklere bakar mısınız?!!


Hazır farlardan konuşmuş iken farları yerinde sapasağlam tutmanın da önemli olduğunu söylememiz gerekli.Bizce halen Gratis mağazalarında yer alan ve işini kusursuz bir şekilde yerine getiren tek far bazı halen The Balm markasına ait.The Balm Put a Lid On İt far bazı böyle bir arayışta olan arkadaşlarımız için hala doğru bir tercih.

Dudaklar renklensin!!

    İki senedir kozmetik dünyasında likit mat ruj çılgınlığı yaşanıyor.Biz de bu akıma fazlasıyla kendimizi kaptırdık! Her dakika ruj tazeleme külfetinden bizi kurtaracak kalıcılığa sahip olmaları da cabası.Artık her markada bulabileceğiniz likit mat rujlardan en çok ön plana çıkanları söyleyelim.

The Balm Meet Matte Hughes serisi...

    Yerli markaların halen bu tonlarda ruj yapamaması özellikle Meet Matte Hughes serisini tercih etmemize sebep oluyor.Bu seriden Charming, Commited, Sincere, Trustworty gibi doğal tonlar günlük makyajlarda oldukça fazla tercih ediliyor.Eğer kırmızı ve bordo sever iseniz Adoring(bordo) ve Loyal (kırmızı) tonları da gerçekten çok başarılı.


   Tercihiniz The Balm markasından yana değilse indirime yerli markalar da dahil olduğu için Pastel Daylong Kissproof Lipcolor serisinin özellikle 15 ve 20 numaraları oldukça başarılı.Yine kırmızı ve bordo sever iseniz 09 ve 23 numaraları renk bakımından oldukça güzel.Ancak bu iki tonun uygulama bakımından zor olduğunu da not düşelim!


Işık saçan elmacık kemikleri!

    Durun durun!! Size The Balm Mary Lou Manizer ürününü tavsiye etmeyeceğiz!! Çünkü daha güzeli var:)Yine olası bir Sleek indiriminde Sleek Solstice Aydınlatıcı paletini tercih edebilirsiniz.


Kremsi ve toz yapıda iki seçeneği bir arada barındıran bu palet ışıltı severler için memnun edici bir tercih olacaktır.Eğer daha doğal bir aydınlık arıyorsanız tercihinizi Golden Rose Highlighter Stick'ten yana kullanabilirsiniz.Bu aydınlatıcı stick The Balm Mary Lou Manizer ya da Sleek Solstice Aydınlatıcı formundan çok daha doğal bitişi olan bir ürün.Uygulaması da çok basit!


Bildiğiniz üzere Gratislerde Golden Rose standları yenileniyor.Büyük şubelerde bu stick aydınlatıcıya rastlamanız mümkün.

    Evet arkadaşlar farkındaysanız göz altı kapatıcısı, fondoten, BB krem önerimiz bulunmamakta.Bu da kullandığımız ürünlere ait markaların Gratis mağazalarında bulunmaması ile alakalı.

   Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için instagtamdaki nihanperiofficial hesabınmızı takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak için üye olarak Nihanperi ailesine katılabilirsiniz.

Mutlu bayramlar!

   
    
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi