16 Mart 2016 Çarşamba

NOTE MATTMOİST LİPGLOSS İNCELEMESİ

Note markası Türkiye'de son zamanlarda güzel bir çıkış yakalamış, hayvanlar üzerinde test yapmayan ve ürün içeriklerinde genellikle e vitamini ve yararlı yağlara yer veren bir marka.

Daha önce fondotenlerinden bahsettiğimiz bu markanın şimdi de rujlarına yer verme zamanı geldi de geçiyor bile.Şuanda kozmetik modasında sıvı formda olup matlaşan rujlar revaçta olsa da; Note bu tip rujlara farklı bir açıdan yaklaşarak daha satin bir duruş hedefleyerek dudağı kurutmayan bir ruj serisini standlarına koydu.Bu rujlara da Mattmoist ismini verdi.Yani hem matlık hem nem özelliklerini bir araya getirdi.


Note Mattmoist Lipglosslar içeriğindeki E vitamini ve Macadamia yağı ile ön plana çıkıyor.İki özellik de dudakların ruj ile örtüldüğünde hem beslenmesini hem de kurumadan renklendirilmesini sağlıyor.Normal şartlarda dudağa uygulandığında kuruyarak sabitlenen rujlardan farkı dudakta kurumadan sabitlemenin sağlanması.Dolayısıyla duruş olarak daha yumuşak ve satın bir form elde edilirken hafif mat bir görüntü ile de kalıcılık hedeflenmiş.

   Note Mattmoist rujlarını edilmeden önce kendinize öncelikle şu soruyu sormanız gerekli."ben kokulu rujlardan hoşlanıyor muyum? " Çünkü bu serinin kendine has (kimini rahatsız eden,kiminin ise hoşuna giden) bir kokusu var.Bana bu koku vanilyalı kurabiye kokusunu hatırlatsa da koku zevki bizim seçimlerimize bağlı bir durum olduğu için bu seri rujların kokusuna bakmanızı öncelikle tavsiye ediyoruz.


     Bu rujların yapısı bizce yarı köpük formda.Dudağa kolaylıkla uygulanıyor, biraz beklediğinde yarı matlaşarak dudağa kendisini sabitliyor.Sabitlenmesinden kastımız kalıcı rujlardaki çıkmama özelliği değil bu konuda sizleri uyarmamız gerekiyor; zira birşeyler yiyip ictiginiz vakit rujunuzu tazelemek durumda kalıyorsunuz.

    Ruj yapılarına değindikten sonra renklerine de yer verelim.Bu seride 8 ayrı renk tonu bulunuyor.Bizim oldukça sevdiğimiz tonlar ise Matt Nude, Sugar Kiss ve Jolly tonları... Renkleri oldu.Hemen eldeki görüntülerine de yer verelim.     Mağazalardan edindiğimiz bilgi ise bu seri rujlarda en çok satan rengin Sugar Kiss tonu olduğunu işaret ediyor.Markanın sık sık indirimde olması da marka ürünlerinin tercih edilirliğini arttırıyor bizden söylemesi.

   Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için instagramdaki nihanperiofficial hesabımızı takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak için sitemize üye olarak Nihanperi.com ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimizle.

    
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi