16 Mart 2016 Çarşamba

GOLDEN ROSE LONGSTAY KALEM FAR İNCELEMESİ

Son zamanlarda kendisini geliştiren ve kozmetik dünyasındaki yeniliklere ayak uyduran markalardan biri de Golden Rose şüphesiz.Nihanperi.com ekibi olarak misyonumuz Türk kozmetiğinin daha da ilerlemesini ve kozmetik anlamında dünya markalarıyla yarışan ürünlere sahip olma hayalinin bir an önce gerçekleşmesini sağlamak.

    Makyaj yapmak oldukça keyifli ancak çalışan kadınlar olarak en çok ihtiyacımız olan şey ise "zaman". Gözlerimizi renklendirmek adına far uygulaması yaptığımızda hem baz uygulamak, hem farları tozutmadan kullanmak, renkleri kalıcı hale getirmek ise oldukça zaman harcatan bir durum.İşte dünyadaki tüm markalar da tek sürüşte göz kapağına rengini veren, kolay sabitlenen ve bazsız da kalıcılığını koruyan kalem formda farlar üreterek bu soruna çare buldular.Golden Rose markası da bize göre Longstay Kalem Farlar çıkararak en azından göz makyajında işimizi kolaylaştırdı.   Golden Rose Longstay Kalem Farlar hepimizin bildiği asansörlü göz kalemlerinden daha kalın ve far olarak tasarlanmış hali.Asansörlü olması kalemtraş ile bitmiş olan kısmı açma zahmetinden bizleri kurtarmış.Hatta kalem farın arkasında kalemin ucunu sivriltmek için kullanacağımız ufak bir tıraşlama aparatı da eklemiş.Böylelikle göz kapağı alanımıza göre istediğimiz incelikte uygulamalar yapmamız da daha kolay bir hale getirilmiş.


    Toplamda 5 ayrı renk ile piyasaya sürülen bu farların renk skalası şuan için oldukça az durumda olsa da renk skalasının ilerleyen zamanlarda daha da arttırılabileceği düşüncesindeyiz.


   Kalem farlar tek başına uygulanabildiği gibi elimizdeki diğer farlar ile de kolay karıştırılabilen bir yapıya sahip.Yukarıda da belirttiğimiz üzere tek sürüşte rengini vererek göz kapağına kolaylıkla sabitleniyor ve sabitlendiği için de gün boyu topaklanma yapmadan ve çizgilere dolmadan göz kapağında varlığını sürdürüyor. Kolaylıkla dağıtılabildiği için özellikle siyah tonunun dumanlı göz makyajında memnunlukla kullanılabileceğini düşünüyoruz.


     Golden Rose Longstay Kalem  farları konusunda eleştirilecek bize göre tek nokta fiyat.Fiyatını Golden Rose Online Satış sitesinde gözlemlediğimizde fiyat olarak yüksek bir  ürün olduğu kanaatindeyiz.Özellikle Türk kadınının kullanabileceği bir ürünün her kesime ve her cebe hitap etmesi adına fiyatın daha da alınabilir bir düzeye çekilebileceğini umuyoruz.

    Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için instagramdaki nihanperiofficial hesabımızı takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak için sitemize üye olarak Nihanperi.com ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimizle.


Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi