10 Ocak 2016 Pazar

GOLDEN ROSE LONGSTAY JEL EYELİNER DENEYİMLERİ

   Her ne kadar eyeliner uygulaması makyajın en zor kısmı da olsa kontrol edilebilir olması açısından jel eyelinerlar bu uygulamayı nispeten kolaylaştırıyor.Maybelline ile tanıştığımız jel eyelinerlar kısa zamanda tüm firmalar tarafından gerek yapı gerek ambalaj açısından farklı şekilde yorumlanarak piyasaya sunuldu. Jel eyeliner eksiğini tamamlayan firmalar kervanına kısa bir süre önce Golden Rose da katıldı.
  İçinde kendi fırçasını barındıran ve Revlon, Rimmel, Flormar gibi markalar ile aynı ambalaj tasarımına sahip olan Longstay Jel Eyeliner 01 Pure Black (siyah eyeliner) yapı olarak oldukça yumuşak, kolay sürülebilir bir yapıya sahip.Kirpik çizgisine yumuşaklığı ile kolay sürülürken birkaç dakika içerisinde sabitlenmesi de ürün adına bir artı.


    Ancak bu sabitlenme durumu ürünün akmaması adına harika bir özellik iken eyeliner konusunda başlangıç seviyesinde olan arkadaşlarımız için biraz sıkıntı yaratabiliyor.Zira sabitlenen jelin üzerine yeniden bir kat daha geçmeniz oluşan görüntüyü katmanlaştırabiliyor.Bu durumun sadece ürüne özgü olmayıp sabitlenen her üründe oluşabileceği de unutulmamalı.


     Renk konusunda ise siyahlığın hakkı verilmiş.Deneyimlediğimiz ürün 01 pure light rengi.Yoğun siyah pigmentler içerdiği uygulandığında tek katta dahi anlaşılabiliyor. Siyah eyelinerları çok karakteristik bulan arkadaşlarımız için de güzel bir haber verelim ki ürünün 02 dark brown isminde kahverengi tonu da mevcut.


     Fırça konusunda yorum yapacak olur isek bu tip fırçalar kısalık ve irilik açısından çok da kullanışlı değil.O sebeple bu fırçayı kullanma zorunluluğu da yok. Daha kalem tarzında ve daha ince uçlu bir fırça ile daha kontrollü ve daha kusursuz uygulamalar yapabileceğinizi düşünüyoruz.Göz sağlığınız açısından her eyeliner uygulaması öncesinde fırçanızı temizlemeniz gerektiğini de unutmayın.


   Bir eyeliner sorunsalı ise bildiğiniz üzere akma ve dağılma problemi. Deneyimler sayesinde (hem nemli havada hem de güneşli havada) ürünün sabitleyerek akmadığı gözlemlendi.Ancak bu durum biraz da göz yapısı ile de alakalı.Sizler yine de göz bitiş bölgesine eyelinerınızın kuyruk kısmını denk getirmemeye özen gösterin. Aşağıda ürünün uygulandıktan 6 saat sonraki durumunu da ekliyoruz.


     Ürün içeriği konusunda firmanın paraben ve türevlerini kullanmadığını, ürünün gözde yanma, kaşıntı gibi sorunlara yol açmadığını da belirtelim.

    Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için instagramdaki nihanperiofficial hesabımızı takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak için siteye üye olarak Nihanperi ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimizle.
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi