10 Kasım 2015 Salı

GOLDEN ROSE LONGSTAY QUATTRO SOFT&SİLKY PALETİ ANALİZİ

Nihanperi Platformu olarak bir hayalimiz vardı.Türk kozmetiğinin gelişmesine yardımcı ve faydalı olmak.Ancak yabancı ve pahalı olan iyidir önyargısı bu yolda bizi öyle zorladı ki.Bu önyargıya sahip olanlar Türk sermayesi ile iyi ürün yapılabileceğine inanmıyor, Türk markalarını yerden yere vuruyordu.

Gerek blogların, gerek güncel moda dergilerinin gerek ise bizim tarzımızda güzellik ve bakım sitelerinin pek çok farklı ve değişik alanlarda kullanılan ürünü paylaşması Türk Markalarının kendine gelmesine vesile oldu.İşte Golden Rose markası da bunlardan biri.

Ürün skalası çok kapsamlı olmayan Erkul Kozmetik geçtiğimiz senelerde neredeyse Mac kalitesine yaklaşan Velvet Matte serisi rujlarla büyük bir atılım gerçekleştirdi. Elbette durağan olmayan kozmetik sektörü birçok ürünü de beraberinde getirince Erkul Kozmetik'in en büyük silahı Golden Rose istenilen ve ihtiyaç duyulan kozmetik adına bütün ürünleri geliştirerek raflarına yerleştirdi.

Bugünkü konuğumuz ise yeni geliştirilen Golden Rose Longstay (uzun süre kalıcı) serisinin minik ambalajına rağmen içinde birbirine uyumlu dört rengi barındıran Soft&Silky Quattro farları.   Özellikle sonbahara yakışan biri mat, üçü sedefli ve gül kurusu tonları hakim olan mini paletin numarası 06.Far yapıları oldukça yumuşak ve pigmenti oldukça yerinde.Göze uygulandığında sedefli tonların verdiği yansımanın tıpkı parmaklarımda görüldüğü gibi olduğunu söyleyebiliriz.

Far içeriği ise oldukça sevindirici.Golden Rose ürünlerinde paraben bulunmuyor.Bununla birlikte hassas göz yapısına sahip olanlar için de sevindirici olan nokta ürünün herhangi bir reaksiyona sebep olmaması.Ürün içeriğinde talc, mica ve propil bulunması ise ürünün iceriğine biraz gölge düşürmüş.İçerik konusunda hassas olan arkadaşlarımızı ve markayı da bu açıdan uyarmak gerekli.


Golden Rose Longstay Silk & Soft Quattro farları 6 değişik renk kombini ile raflarda yer alıyor.Elbette renk seçimi sizin zevkinize kalmış. Bizim favorilerim 05 ve 06 tonları oldu.


Örnek teşkil etmesi adına Instagramda nihanperiofficial hesabımda paylaştığımız bu göz makyajında yazımıza konuk olan paletin içindeki tüm renkleri görmeniz mümkün.


Golden Rose yenilikleri ile ilgili yazılarımız devam edecek.Bu makyaj ve pek çok makyaj örneklerini sıcağı sıcağına incelemek için Instagramda nihanperiofficial hesabını takibe alabilir, güncel yazılarımızdan haberdar olmak için de siteye üye olarak Nihanperi.com ailesine katılabilirsiniz.


Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi