22 Kasım 2015 Pazar

GOLDEN ROSE ÇiFT FAZLI GÖZ VE DUDAK İÇİN MAKYAJ TEMİZLEYİCİ İZLENİMLERİ

Güne başlarken kendimizi iyi hissetmek adına makyaj yapmak tamamen bir rutin belki de.Ancak makyaj yapmak dış görüntümüz için nasıl bir alışkanlık haline geldi ise yaptığımız makyajı çıkarmak da aynı şekilde alışkanlık haline gelmeli.

   Makyaj temizlemeye dair ürünler de uzun bir süredir değişim halinde.Önceleri makyaj temizleme sütleri ile başlayan bu ürün geçmişi makyaj temizleme suları (micellar) ve göz ve dudak makyajları için geliştirilen makyaj temizleme solüsyonları ile devam etti.Ancak gelişmiş makyaj ürünleri suya dayanıklılık konusunda büyük aşamalar kaydettikçe bu solüsyonlar daha da kuvvetlendirilerek "çift fazlı/yağ -su destekli" hale getirildi.Nivea, Loreal, Maybelline, Neutrogena,Garnier gibi devlerin bu ürünleri ardı ardına çıkarması kozmetik firmalarının da dikkatini çekmiş olacak ki Golden Rose da kendi temizleyici ürünlerini çıkaran markalar kervanına katıldı.    Golden Rose Çift Fazlı Göz ve Dudak Makyajı Temizleyicisinde suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı göz ve dudak ürünlerini yağlı bir his bırakmadan temizlemeyi, temizlerken de bir yandan özel bileşenler ile kirpik dökülmelerini engelleyerek kirpiklere bakım yapmayı vaat ediyor.

     Ürün çift fazlı olması sebebiyle her kullanılacağında iyice çalkalayarak iki fazın birbirine geçmesini beklemek durumundayız.Aksi takdirde sadece yüzeyde bulunan micellar su dayanıklı bir göz makyajını temizlemeye yetmeyecektir.


Çalkalanan ürünü pamuğa döktükten ve pamuğu tüm göz üzerinde 10-15 saniye beklettikten sonra yumuşak hareketlerle pamuğu göz üzerinde ovaladığımda makyajımın kolay bir şekilde çıktığını gözlemledim.Hatta en inatçı maskaraları dahi çıkardığını söyleyebilirim.Bu şekilde makyajı temizledikten sonra ılık su ile duruladığımda gözlerimde makyajdan eser kalmadı.


Aslında bizler çift fazlı makyaj temizleyicilerini sadece göz makyajı için yapılmış gibi algılarız.Ancak bu temizleyicilerin en koyu ve kalıcı rujlari da oldukça güzel temizlediğini de unutmayalım.

    Golden Rose Çift Fazlı Makyaj Temizleyici içerik olarak da cilde dost görünüyor.Zira parfüm ve paraben içeriği söz konusu değil.İçerik konusunda herhangi bir sıkıntı olmamasını da ürünü uygularken gözde yanma yapmaması, kirpiklerde dökülme yaşanmaması gibi artı özelliklerden de anlayabiliyoruz.


   Açıkçası bittiğine üzüldüğüm ve yeniden yedeklediğim bir ürün oldu.Sonuç olarak 150 ml gramaj ile her gün makyaj yapan birine 1,5-2 ay eşlik edebilir.

Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için instagramdaki nihanperiofficial hesabını takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak için siteye üye olarak Nihanperi ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimle.
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi