15 Kasım 2015 Pazar

CATRİCE LUMİNATİON SERİSİ LUMİNİZİNG HİGHLİGHTER İNCELEMESİ

Türkiye'ye yeni gelen markalardan biri de yurtdışında drugstore markası (uygun fiyatlı) olarak bilinen Catrice.Catrice ürünlerine Essence markasının daha kalitelisi olarak minik bir önyargı ile yaklaşmış olsak da gerek ambalaj gerek ise ürün kalitesi olarak Essence markasından çok daha ileri bir marka olduğunu ürünleri deneyimledikçe anlayabiliyoruz.

Catrice markası da aslında Essence markası ile aynı satış politikasını izliyor.Her ay sınırlı üretim (limited edition) olarak çıkardığı ayrı seriler var.Her ne kadar bu seriler ülkemize gecikmeli olarak gelse de şuanda Rossmann raflarında kendine yer bulan Lumination (aydınlık/Işığı yansıtan) serisinin aydınlatıcı pudrası en alınası ürünler arasında görünüyor.


Oldukça sağlam ve şık bir ambalaja sahip olan C01 luminious night isimli aydınlatıcı pudra genel olarak pembelik içeren ancak içinde kahverengi sedefli damarlar bulunan ışıltısı kararında bir ürün.


Fazla tozutan bir yapısı olmadığı gibi, ciltte ağırlık yapan ya da pudra olduğunu fazlasıyla belli eden bir pudra değil.Işığı yansıtması makul düzeyde ve doğal bir görüntü veriyor.

Pudra içeriğindeki kahverengi damarlar ise ürünün cilt üzerinde fazla açık durmamasını, tenimizin rengi ile ürünün çok daha güzel uyum sağlamasını başarmış.Ürünün gramajı ise hakikaten evladiyelik durumda 9 gram.Limited Edition( sınırlı üretim) olmasına rağmen uzun süre kullanabileceğiniz kadar da büyük bir ürün.


Makyaj yaparken ten ürünlerinin üzerine, kaş altına ve göz pınarlarına uygulandığında oldukça abartısız ve zarif duran bu aydınlatıcının ışıltısını daha metalik bir forma sokmak isterseniz nemli bir fırça ile uygulamak istediğiniz bölgelere sürmeniz de daha kalıcı sonuç elde etmenizi sağlıyor.

Ürünün tek eksisi ise kokusu.Elbette hiçbir makyaj ürününü burnumuzu dayayarak koklamıyoruz ancak ürünün kendine özgü ama nahoş bir konusu olduğunu belirtmek gerekiyor.Fazla abartılı durmayan, cilde doğal bir ışıltı veren bir aydınlatıcı pudra ihtiyacınız varsa ve aydınlatıcıda bej tonlar aramıyorsanız bu pudraya şans verebilirsiniz.

Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için instagramdaki nihanperiofficial hesabımızı takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak için siteye üye olarak Nihanperi.com ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimizle.
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi