4 Kasım 2015 Çarşamba

BOBBİ BROWN LONG-WEAR GEL EYELİNER ANALİZİ

Jel yapıda eyelinerlar uygulaması kolay gibi görünse de aslında ipin üzerinde yürümeye çalışan bir cambaz gibiler.Kimi jel eyelinerlar bir süre sonra göz altına dökülme yapmaya başlarken ; bazıları da kremsi yapılarıyla gözde akma yapabilen bir yapıya sahiptir.Jel eyelinerda bizim aradığımız hedef belli:

1-Sürümü yumuşak olacak,
2-Kirpik diplerinde yağ gibi kayacak,
3-Kremsi olmasına rağmen sabitlenip akmayacak,
4-Yoğun renk verecek...
5-Kalıcı olacak...

  Bir jel eyelinerdan çok mu büyük şeyler bekliyoruz sizce?Elbette hayır. Markalar bizlerin beklentisine teknolojileriyle cevap vermek için var!

    Yakın zamanda İzmir Forum Bornova'da mağaza açarak İzmirlilerle tanışma fırsatı yakalayacak Bobbi Brown markasının yazımıza konu olan Long-wear Jel Eyelinerı bu 5 faktörü yakalayabildi mi hepbirlikte görelim.

    Ambalaj olarak baktığımızda saglam bir cam kabın içerisinde gördüğümüz jel eyelinerın dışarıdan görünüşü herhangi bir jel eyeliner izlenimi uyandırıyor.


  
  Bendeki rengi içinde hafif parıltılar barındıran koyu bir yeşil tonu olan 14, İvy Shimmer İnk rengi.Elde birçok siyah liner olduğu için normal eyeliner tonlarındansa içinde mikro sim bulunduran ve her yerde olmayan bir ton edinmiş olmam ürünü çok daha iyi deneyimlememi sağladı.    Jel eyeliner yapı olarak oldukça yumuşak. Fırçayı ambalaja daldırdığınızda ürün yumuşaklığını hemen anlamanız mümkün.Keza bu yumuşaklık sayesinde ürün göze zahmet verdirmeden hemen uygulanabiliyor.Ürün göz üzerinde kolaylıkla rengini veriyor; opaklık için fırça ile iki kat eyeliner geçmek zorunda da kalmıyorsunuz.

   Bu jel eyeliner yapı olarak ışıltı barındıran bir eyeliner olduğundan sürüldüğünde bu ışıltıların gideceğini düşünsem de uygulanmış haliyle de liner üzerindeki ışıltıların göz üzerinde belli olduğunu farkedince ürünün pigment ve opaklık sınavından da başarıyla geçtiğini düşünüyorum.      Yapı olarak bu liner serisi "LONG-WEAR/UZUN SÜRE KALICI" kategorisine giriyor.Ürün vaatlerinde 12 saate kadar kalıcılığa sahip olacağı söyleniyor.Liner uygulandığında çok büyük bir aksilik çıkmadıkça gözde bozulmadan kalabiliyor.Suya neme dayanıklılık konusunda başarılı bir ürün olsa da "Waterproof" mertebesinde bir ürün olduğunu düşünmüyorum.Unutmadan ürünün kendisine ait herhangi bir fırçası yok.Haricen başka bir liner fırçası kullanılması gerekiyor. Marka ise bu liner için Ultrafine Eyeliner fırçası ile kullanılmasını öneriyor ki; elinizde bir fırça var ise önerilen fırçayı almak zorunda değilsiniz.     Bobbi Brown marka olarak liner renk skalasında oldukça cömert.Sevebileceğiniz ve her tür makyajınızla uyum sağlayabilecek birçok renk bulacağınıza da eminim.İşte sonuç;
Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için Instagramda ki nihanperiofficial hesabımı takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak için de Nihanperi ailesine dahil olabilirsiniz.

Sevgilerimle..
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi