19 Ekim 2015 Pazartesi

GOLDEN ROSE PRODİGY GEL DUO OJELER HAKKINDA İZLENİMLER

Hepimizin hayali güzel tırnaklara sahip olmak elbette.Ellerimizi renklendirmek ve renkli ojelerle daha bakımlı göstermek de el bakımının temel taşlarından biri.Ancak gün içinde gerek temizlik, gerek dış etkenler gibi sebepler ile ojelerimiz deforme olabiliyor, soyulabiliyor ve özene bezene sürdüğümüz ojelerimizin deforme olduğunu görmek can sıkabiliyor.El kullanımına göre sağ ya da sol el tırnaklarına oje sürmek malumunuz biz bayanların en büyük sihirli güçlerinden biri! Ancak bu sihiri sapasağlam ojeler ile devam ettirmek de kozmetik markalarının görevi!


Jel ojeleri ile hepimiz Essence markası sayesinde tanışmıştık.Hatırlarsınız, hepimiz ojeleri satın aldık ancak baktık ki ojeler kurumuyor! Sonra anladık ki Essence bu ojelerin kuruması için Led ismi verilen makineleri zorunlu tutmuş, bir oje için makine almanın saçma olduğunu düşünen bizler jel oje hayallerimizi ertelemek zorunda kalmıştık.

     Jel oje kavramı normal ojelere göre daha kıvamlı, daha parlak ve daha uzun süre kalıcı ojeler demek.Elbette bizlerin beklentisi ekstra bir oje çıkarıcı, kurutucu makine gibi yardımcılara ihtiyaç duymadan kullanacağımız ojelere sahip olmaktı. Golden Rose da bu beklentilere cevap vermek adına Prodigy Jel Oje serisini piyasaya sürdü.


    Bu seri Gel Colour (renkli oje) ve Hrl Top Coat (ojenin dayanıklılığını arttıran koruyucu şeffaf oje) olmak üzere iki tip ojeden oluşmuş. Tırnaklarda parlaklık sağlama ve hacimli bir efekt oluşturma amacı güdülmüş. Hatta öyle bir vaadi var ki özellikle zamanı olmayan çalışan kesimi ya da eli sudan çıkmayan emekçi ev hanımlarını sevindirecek cinsten! 7 gün kalıcılık vaad ediyor.

Peki bu ikili set nasıl kullanılıyor?

Uygulama iki adımda gerçekleştiriliyor.

1-Prodigy Gel Colour (renkli oje) ojeyi 2 kat sürerek kurumasını bekliyoruz.

2-Sürdüğümüz renkli oje üzerine tek kat Prodigy Gel Top Coat ojeyi uygulayarak kurumasını bekliyoruz.

Sonuç ise oldukça tatmin edici.Gerçekten tırnakta tok ve hacimli bir görüntü oluşuyor. Top Coat oldukça parlak bir görüntü verirken, aynı zamanda ojenin dayanıklılığını en üst düzeye çıkarıyor.

Sürüldüğü gün:
5 gün sonra;

    Prodigy Gel Colour oje yapısı olarak orta kalınlıkta ve tek katta güzel bir renk veriyor. İkinci katta ise renk maksimum yoğunluğa erişiyor.Her iki ojenin de kuruma hızları ortalama bir Golden Rose ojesi hızında.

   Esas vaad olan kalıcılık ise 5 günlük gözlem neticesinde doğru.Bu 5 günlük deneyimimde oje dayanıklılığını test etmek adına ellerimi eldiven vs. gibi araçlar ile korumadım.Oje soyulma, dökülme, renginde solma gibi sıkıntılar yaratmadı. Sadece tırnak bitiminde beyazlama gözlemledim ki bu oldukça normal ve belli dahi değil.

    Aslında bu ojeleri 7 gün gözlemlemek gerekli.Ancak ben 5 günü bile yeterli buldum.Zira kıyafetimize hatta o günkü ruh halimize göre oje değişikliği yapabildiğimiz için 7 yada 5 gün aynı ojeden sıkılabiliriz.O sebeple 3 gün dahi bozulmadan durması gerçekten çok başarılı bir gelişme.

    Ben bu ojelerden 19 numaralı ojeyi kullandım.Ancak Golden Rose resmi sitesinde bu ojelerin bir çok rengi de mevcut. 
Buna ek olarak bu ojeler ayrı ayrı da satılabiliyor yani istediğiniz oje yanında top coat ojeyi de satın alabiliyorsunuz.Dolayısıyla illa ki set ile bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

Sonuç olarak dayanıklılığı, parlaklığı ve tok görünümü ile oldukça başarılı bulduğum Prodigy Gel serisi konusunda bir Türk Kozmetik Markası olan Golden Rose tebriği gerçekten hakediyor.

   Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için Instagramdaki nihanperiofficial hesabını takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak için siteye üye olarak Nihanperi ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimle.
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi