13 Eylül 2015 Pazar

FLORMAR BOHEMİAN SERİSİ COLORLİNER RENKLİ EYELİNER DENEYİMLERİ

Yaz mevsimi deyince ferah, capcanlı renkler gelmiyor mu aklımıza?Tenlerimiz dahi güneşin etkisiyle renklenirken aşırıya kaçmadan yüzümüzde de canlı renkleri elbette tercih edebiliriz.

Eyeliner konusunda en büyük klişe liner renginin siyah olmasıdır.Ancak bilindik renklerden uzaklaşarak gözlerimize dinamik bir görüntü vermek adına renkli eyeliner kullanmak giydiğimiz cıvıl cıvıl elbiselerle harika bir kombin oluşturacak!

Ve size küçük bir sır verelim ki; renkli eyeliner gözlerinizdeki yorgun ifadeyi adeta bir silgi gibi silecek!

Renkli eyeliner konusunda katedilen en ileri renkler bundan birkaç yıl öncesine kadar lacivert ya da disco topu tadında aşırı simli metalik renklerdi.Daha sonra renkli liner olarak Wet n Wild MegaLast serisinde birkaç renk görsek de yapısı iyi olmayan bu liner da bizler tarafından pek de kabul görmedi.

Flormar'ın ilkbahar yaz sezonunda renklere ağırlık vermesi de sonunda geçici bir seri de olsa her zevke yanıt verecek renkleri barındıran renkli eyelinerlarla tanışmamızı sağladı.


   Bohemian Colorliner serisi renkli eyelinerlar bronz kahveden inci rengine, lacivertten saks maviye, turkuazdan zeytin yeşiline kadar geniş bir renk skalasına sahip.Sürüldüğü zaman ilk katta %75 ikinci katta %100 opaklıkta renk veren, en yoğun sıcakta bile -doğru yere uygulandığında- akma yapmayan ve çabuk sabitlenen bu liner serisinden benim seçimlerim şu renkler oldu:


    Fırça yapısı olarak ince/kıl fırça severler ve eliyatkın olanları mutlu edecek incelikte olan bu linerlar fırçasından dolayı biraz alıştırma yapmayı gerektiriyor.Bu açıdan yolun başında olanlar için fırçadaki incelik avantajdan çok dezavantaj haline geliyor.


 Eyelinerların uygulandığı makyajlardan örnekler verip oldukça uygun fiyatta hatta şu aralar tükenmekte olan bu eyelinerları edinmenizi tavsiye ediyorum.Uygulamalara geçelim:


Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için Instagramda nihanperiofficial sayfamıza göz atabilir, ürün incelemeleri ve güncel yazılardan haberdar olmak için siteye üye olarak Nihanperi ailesine dahil olabilirsiniz.

Sevgilerimle.Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi