30 Haziran 2015 Salı

PALMOLİVE AKDENİZ BİTKİLERİ ÖZLÜ DUŞ JELLERİ HAKKINDA DENEYİMLER

Yaz gelince hemen Ege'yi, Akdeniz'i düşünüyoruz öyle değil mi? Konu Akdeniz olunca sadece denizinin lacivert rengi değil Akdeniz'e özgü envayi çeşit ot da aklımıza gelen özelliklerden.

Uzmanlar Ege ve Akdeniz yörelerinde yaşayan kadınların güzellik sırlarını sadece bu bölgelerin havasına ve suyuna bağlamıyor.İşin aslı kadınlarının doğadaki herşeyi güzellik amaçlarının emrine amade etmeleri. İşte Akdeniz bölgesinde yetişen şifalı otlar da kozmetik dünyamızda bu şekilde kendine yer buluyor.

Palmolive vücut ve el temizliği konusunda oldukça meşhur ve aroma konusunda kendini sürekli yenileyen bir marka.Bundan 1 yıl önce body butter serisinin enfes kokuları ile bizleri tanıştırdıktan sonra bu kez Akdeniz Bitkileri serisi ile raflarda boy göstermeye başladı.Bizlere de bu seriye ait iki duş jelini deneyimlemek düştü.

  Seriye ait iki tane duş jeli var. Bunlardan mor renkte olanı adaçayı biberiye ve hanımeli özlü ve yeşil renkte olanı ardıç, kekik ve ginseng özlü duş jelleri.İkisi de cilde uygulandığında ferahlık veren ve banyonun buharı ile kokuları daha da yoğunlaşan, nötr ph seviyesi ile ciltte kuruluk yapmayan ürünler.Yeşil olan (ardıç-kekik ve ginseng özlü) daha ekşimtrak ve daha hafif bir kokuya sahip.Ancak mor renkte olanı (adaçayı-biberiye ve hanımeli özlü) tam anlamıyla harika bir kokuya sahip.Mor renkte olan duş jelinin bu kadar güzel kokmasının sebebi aslında pek de hoş kokmayan biberiyenin kokusunu hanımeli çiçeğinin bastırması.İyi ki de bastırmış ki ortaya hem ferahlayabileceğiniz hem de güzel kokabileceğiniz bir duş jeli yaratılmış.     Her iki duş jelini kullandığınızda sanki tatilde ormana nazır keyif yapıyormuş hissine kapılabilirsiniz.Ancak bu seride ve tüm Palmolive serilerinde olduğu gibi üzücü bir özellik olduğunu söylemeden geçmemek gerekiyor.Maalesef ki Palmolive ürünlerinde SLS ve çeşitli kimyasal kullanımından vazgeçmiyor.SLS içerdiğini de zaten duş jelinin bir hayli köpürmesinden anlayabiliyoruz.     Eğer içeriğe fazla takılmıyorsanız ve bu sizin için bir korku sebebi değilse yaz mevsiminde ferahlamak ve rahatlamak adına Akdeniz Bitkileri serisine şans verebilirsiniz.Benim seçimimi sorarsanız ben yoluma mor renkteki hanımeli özlü duş jeli ile devam edeceğim.

   Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerileri için instagramdaki nihanperiofficial hesabıma göz atabilir, ürün incelemelerinden haberdar olmak ve güncel yazıları okumak isterseniz siteye üye olarak nihanperi ailesine dahil olabilirsiniz.

Sevgilerimle 

Nihan 
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi