12 Nisan 2015 Pazar

SELİN IŞILTILI VÜCUT SPREYLERİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİM

Selin Kolonyalarını bilmeyen yoktur sanırım.Limonu sadece kolonyada değil başka alanlarda da denemeyi planlayan koca dev Eczacıbaşı, sıvı sabun duş jeli derken bir süre önce vücut spreyi de üreterek ilginç bir atılımı daha gerçekleştirdi.Hatta kendilerini piyasadaki pek çok vücut spreyinden ayırt edecek başka bir şey daha kattılar : IŞILTI!!

     Herkesin ışıltı sevdiğini elbette iddia edemeyiz ancak eğer hafif simli bir görüntüden hoşlanan varsa ve turunçgil kokularını seviyorsanız uygun fiyatlı ve kolay bulunabilir seçenek Selin Işıltılı Vücut Spreyleri.
    Selin Vücut Spreyleri içinde sim barındırdığı için normal bir vücut spreyinden yapı olarak daha yoğun.Bunu vücudunuza sıktığınız zaman çok daha iyi anlarsınız zira yapısını sıvı-jel arası diye tabir etsem sanırım yanılmış olmam.İçindeki altın ve gümüş simler bu sıvı-jel kıvamlı sıvısının spreyle sıkılması ve dağıtılması ile vücuda tutunuyor.

      Elbette koku zevki hangi ürünü tercih edeceğimizi belirliyor ancak sim renkleri iki üründe birbirinden farklı.Gümüş sim seviyorsanız Pembe Greyfurt ve Nar özlü spreyini tercih edebilirsiniz. Kokusu turunçgil kokusuna nazaran biraz daha tatlı ve daha hoş bana göre. Greyfurtun tazeliği ile narın yenileyici özelliği ile cilde hem ışıltı hem de canlılık veriyor.    Eğer siz de benim gibi altın ışıltıdan hoşlanıyorsanız ada limonu özlü vücut spreyini tercih edebilirsiniz.Ada limonu greyfurta göre daha ferah ama daha erkesi gibi tabir edebileceğim bir esansa sahip.Ancak altın simleri özellikle altın renge uyumlu açık bir kıyafet ile harika uyum sağlıyor.


     Ürünlerden koku olarak greyfurt&nar özlüsünü sim olarak altın rengi beğendiğim için ikisini de almayı tercih ettiğim bu iki vücut spreyinin bir takım eksileri de var.

   Öncelikle sprey ürün olmasına rağmen ürün sıkıldığında vücuda ASLA homojen bir şekilde dağılmıyor.Dağılmadığı için de elinizle mutlaka vücudunuza dağıtmanız gerekiyor ki bu da simlerin büyük bir bölümünün elinizde kalmasına sebep oluyor.     İkinci sorun ise ada limonu severler için kokusunun greyfurt&nar özlü kokuya nazaran 10dk sonra adeta ortadan kaybolması. Limon gibi kuvvetli bir esansın daha kalıcı olmasını bekliyorsunuz ister istemez.    Ancak fiyat uygunluğu, ışıl ışıl olmayı pek seviyor olmam ve özellikle greyfurt ve nar özlü spreyin kokusunu oldukça sevdiğim için bu iki ürün de yaz mevsiminde kesinlikle benimle olacak.

     Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerilerini incelemek isterseniz instagramdaki nihanperiofficial hesabını takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak isterseniz siteye üye olarak nihanperi ailesine katılabilirsiniz.

   Sevgilerimle.

   
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi