2 Nisan 2015 Perşembe

RİMMEL SCANDALEYES EXTREME VOLUME&LENGHT MASKARA İNCELEMESİDİR

Kozmetik dünyasında bir serinin devamını getirmek aslında cesaret işidir. Zira bir serinin x ürününden tatmin olmadıysanız aynı serinin bir başka ürünü çıktığında aklınızda bir önyargı oluşur ve denemek içinizden gelmez.Eğer piyasaya yeni bir ürün sürülecek ise her tür ihtimali düşünmek gerekir Ben bir kozmetik firması olsam; bugünkü konuğumuz olan maskaraya "Scandaleyes" demezdim.Scandaleyes serisini hiçbir zaman göklere çıkaramadım ve özel günlerimde bana eşlik edecek maskaralar da olmadılar.Açık konuşayım deneyimlemem için gönderilmiş olmasa alışveriş esnasında Scandaleyes serisini teğet geçerdim.     Şimdi ise Rimmel markası, kocaman ve o pek de işe yaramayan "s"  şeklindeki fırçalarından uzaklaşarak bana göre daha kullanışlı bir Scandaleyes serisi çıkardı.Bu kez hedefler büyük : Kıvır-Uzat-Hacimle! Yanında da ekstra siyahlık eşantiyon.Doğru mu görelim.


     Bu kez plastik ve değişken yapıda dişleri olan ama kocaman olmayan, kirpikleri hafif kıvrımı ile kavrayabilen bir fırçaya sahip olan Rimmel Scandaleyes Extreme Maskara 003 extreme black rengi ile ortalama siyahlığın bir tık üstünde bir siyahlığa sahip.Bombeli dişlere sahip olan kısım dolgunluk vaad ederken, düz dişli kısım kirpikleri uzatacağını iddia ediyor.


    Fırça yapısı ilk katlarda kirpikleri tek tek ayırarak az miktar da olsa uzatma konusunda başarılı. Hafif kıvrımlı olması da kirpikleri yukarıya kaldırabiliyor.Ancak ikinci kattan sonra uygulama yapma niyetindeyseniz kirpikler ciddi anlamda yapışmaya ve örümcek bacağı görüntüsü almaya başlıyor.O sebepledir ki ben yine bu maskarayı günlük kullanıma uygun, daha yoğun siyahlığı ile tek katında biraz daha dikkat çekebilecek bir maskara olarak nitelendirebiliyorum.

     Maskara yoğun siyahlıkta olmasına rağmen akma,dağılma, harelenme yapmıyor ancak katları arttırarak kirpiklerinizi haddinden fazla kalınlaştırırsanız dökülmeler kaçınılmaz olacaktır.Fazla yoğunluk ile gün sonunda kirpikte fazla tutunacağını sanmıyorum.
      


    Tek kat ile birbirinden ayrılmış ve azıcık daha siyah kirpiklere sahip olayım, fiyat da uygun olsun diyorsanız ortalama bir maskara olan Rimmel Scandaleyes Extreme Maskarasını deneyebilirsiniz.

    Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerilerini incelemek isterseniz instagramdaki nihanperiofficial hesabını takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak isterseniz siteye üye olarak nihanperi ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimizle

Nihan.
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi