5 Nisan 2015 Pazar

NATÜREL BİR GÜL KOKUSU- NATURALS BY WATSONS PRESTİGE ROSE VÜCUT LOSYONU İNCELEMESİİ

  Cilt bakımı demek sadece yüzümüze bakım yapmak demek değil. Vücudumuzun da bakıma ihtiyacı var.Esasen en çok da vücudumuzun ihtiyacı var ki tüm günün yorgunluğunu çeken de bedenimiz!

    Eh şımartalım o zaman! Her ne kadar duş sonrası tüm vücudumuz nemlendirmek çok zahmetli olsa da duş sonrası kuruyan cildimizin çorak toprak görünümünü alması ve kurumadan kaynaklı kaşınması, pul pul dökülmelerin olması kaçınılmaz. O sebeple düzenli olarak vücudumuzu nemlendirmek vücudumuza vereceğimiz en güzel hediye.Vücut losyonları da bu konuda çok güzel işler çıkarabiliyor.

   Eğer siz de benim gibi gül kokusunu sevenlerdenseniz bugünkü yazımızın ki konuğu olan Naturals Bu Watsons Prestige Rose Vücut Losyonuna bir şans verebiliriz.


    Piyasada parabensiz,mineral yağ ve silikon içermeyen, renklendirici katkısı olmayan vücut ürünü bulabilmek güç.Hele ki paraben ve türevlerine sıkça rastladığımız bakım dünyasında Watsons tarafından üretilen katkısız bir vücut ürününe rastlamak memnun edici.    Görüldüğü üzere 490 ml'lik kullan kullan bitmez büyüklüğe ve pembenin en güzel tonlarına sahip, pompalı olması açısından kullanışlı ve hijyenik bir ambalaja sahip.İçeriğinde tek bir gül çeşidi de kullanılmamış; Bulgaristan, Fransa ve Fas güllerinden derlenmiş ve usul usul gül bahçesinde hissettiren bir kokusu var.Cildi nemlendirme ve yumuşatma vaatlerine gelecek olur isek;

   Ortalama yoğunlukta olan ve kuru/çok kuru ciltlerin sünger gibi emdiği kremsi bir yapıya sahip.Ancak cildiniz kuru değilse ürünü yedirme\emdirme problemi yaşayabilirsiniz yoğunluğundan dolayı. Cildinize uyguladığınızda kesinlikle yağlı bir etki bırakmadığını söyleyebilirim, ciltte kadifemsi bir his yarattığı da aşikar.

    Gül özleri her ne kadar cildimi yumuşatsa da yoğun nemliliği veremediği kanaatine vardım ki ertesi gün vücudumu yeniden nemlendirme ihtiyacı hissettim.Kokusu ise yarı kalıcı.Üzerinize kıyafetlerinizi giydiğiniz vakit, kokusunu %50 oranda yitiriyor.Ancak ben gül kokusunu çok sevdiğim için bu durumun daha kalıcı olmasını dilerim.

    Hem gül içeriğinin olması, hem de ürünün katkısız olmasının bize faydası çok. Zira gül özü paha biçilmez bir cilt yenileyici ve antiaging özelliği kuvvetli bir özdür. Çok aşırı kuru ciltlerin fayda sağlayamayacağını düşünmekle birlikte normal cilde sahip olup da gül kokusunu çok sevenlerin bu ürünü oldukça beğeneceğini düşünüyorum.

     Sevgili Watsons'a deneyimlememe fırsat verdiği için teşekkür etmekle birlikte DÜNYANIN EN HARİKA GÜLLERİNİN ISPARTAMIZ'DA YETİŞTİRİLDİĞİNİ GURUR İLE HATIRLATMAK İSTERİM.

   Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerilerini incelemek isterseniz instagramdaki nihanperiofficial hesabını takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak isterseniz siteye üye olarak nihanperi ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimle

  Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi