8 Nisan 2015 Çarşamba

BANYODA KEYİF : IMPERİAL LEATHER FOAMBRUST BERGAMUT VE DENİZ MİNERALLİ VÜCUT KÖPÜĞÜ YORUMLARI

  Öyle ilginç ürünler ile karşılaşıyoruz ki bu sene.Duş jelleri, banyo köpükleri hatta banyo tuzları ile duşlarımızı keyifli hale getiren bizler bu kez vücut köpükleri ile tanıştık.  Uygulaması oldukça şaşırtıcı ama bir o kadar da keyifli olan İmperial Leather Foamburst vücut köpüğü ile ben sizlerden daha önce bir yurtdışı alışverişinde tanışmış olsam da artık bu ürünlerin Türkiye'de de olduğunu bilmek güzel.

  Watsons tarafindan ülkemize getirilen İmperial Leather Foamburst banyo köpüklerinden biraz farklı bir ürün. Erkeklerin tıraş köpükleri gibi minicik bir miktar elinize sıktığınız an vücudunuzun tamamına yetecek kadar büyüyerek ve hoş kokusuyla tüm vücudunuzda kullanacağınız bir duş jeli haline geliyor. 

   İşin özeti bu, ancak ayrıntılardan da bahsetmek gerekli; zira yapısı tıraş köpüklerinden biraz daha farklı. Elinize küçük bir miktar sıktığınızda hafif jelimsi ve serinletici bir kıvam hissediyorsunuz. Ancak sıktıktan hemen sonra o jel hemen köpüğe dönüşüp yukarıda belirttiğim gibi vücudunuzun tamamına yetecek boyuta erişiyor.

     Bergamut ve deniz mineralli olan köpük ferah ve rahatlatıcı bir his veriyor.Ancak hafif eksimtrak kokulardan hoşlanmazsanız bu köpüklerin birçok aroması mevcut.Böğürtlen, vanilya gibi oldukça tatlı ve iştah açıcı aromalara sahip olanları da var.Benim yurtdışından aldığım sweet vanilya ismindeki köpük ise kokusunu harika bulduğum ve severek kullandığım bir üründü.     

   Vücudu nemlendirme açısından bana göre çok da iddialı bir ürün değil.Bu ürünü kullandıktan sonra vücudumu banyo sonrası nemlendirme ihtiyacını hissettim.Elbette vücudumun kurumasına sebep olmasa da çok da ahım şahım bir yumuşaklık ve nem sağlamadı.Bergamut ve deniz mineralli olanın kokusu çok kalıcı olamadı, duştan çıktığım an kokunun tenimde kalmadığını gözlemledim. Ancak vanilyalı olan köpüğün kokusunun daha uzun süre tenimde kaldığını söyleyebilirim.Bu da biraz ten yapısı ile alakalı ki yapı olarak tatlı kokuları daha çok muhafaza ediyorum.      

  Bana göre kuru ve nemsiz bir cilde sahip olanlar için bu ürün sadece duşu keyifli hale getirecektir zira yukarıda da belirttiğim gibi banyo sonrası cildini nemlendirme ihtiyacı hissettim.İmperial Leather Foamburst vücut köpükleri tıraş uygulaması yapanlar ve hoş kokular eşliğinde duş almayı sevenler için olumlu bulduğum ürünler arasına girdi.40 uygulamaya kadar kullanılabilir olması da ürünün oldukça bereketli olduğunu gösteriyor.    İçerik konusunda hassas olan arkadaşlarıma ise dikkat etmelerini öneririm ki üründe SLS ve propil türevleri var.O sebeple alerjik cilde sahip, gebe ve emziren arkadaşlarımızın dikkat etmesi gereken bir ürün.   

Bol keyifler   

Sevgilerimle   

Nihan     
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi