25 Mart 2015 Çarşamba

REVLON PHOTOREADY 3D VOLUME MASKARA İNCELEMESİ

Kozmetik dünyasında bir tezatlık var.Dünyaca ünlü Revlon markası gibi bir çok marka, çok değil; bundan birkaç sene önce Türkiye'de fiyatların ayarını kaçırarak fazla talep görmemiş ve ülkemizden ayrılmıştı.Ancak özellikle instagramdaki adım başı blogger patlaması ve gücü olanın alabildiğine marka borusunu öttürmesi sayesinde insanlar marka ürünlere yönelerek "marka herşeydir (!) " düşüncesine kapıldılar.

   Ve her gün yeni bir şube açan ve sosyal medyada 100.000leri aşan takipçi sayısına ulaşan kozmetik mağazaları da insanların marka!! talebini arza dönüştürdü. İlk önce The Balm ile ortalığı birbirine sokan, her indiriminde mağazası meydan savaşına dönen Gratis'e en ağır karşılık dünya markası Revlon'u Türkiye'ye getiren Watsons'tan geldi.

   Daha önce sitede Bold Lacquer maskarasına yer vermiş olduğum Revlon markası, kalitesi ile ön plana çıkan, özellikle ten ve dudak ürünleri konusunda kendisinden söz ettiren bir marka.Özellikle ambalaj kalitesi, ruj pigmentleri ve yapıları büyük beğeni gören Revlon'un Watsons gönderimi ile deneme fırsatı bulduğum bir başka maskarasi olan Photoready 3D Volume 
bugünkü yazımızın konuğu oldu.
Revlon Photoready isminden de anlaşılacağı üzere yoğun siyahlığı ve kirpikleri tek tek ayırma özelliği ile öz çekimlerin aranılan maskarasi olmayı hedefleyen bir maskara.Renk olarak noir diye tabir ettiğimiz ortalamadan daha koyu bir siyahlık içeren rengi ile dikkati kirpiklere toplamayı başarıyor.    Fırça yapısı plastik ve kirpikleri güzel kavrama yeteneğine sahip orta uzunlukta, ince ve sık dişlerden oluşuyor. Boyları ortalama uzunlukta olan plastik dişler sayesinde kirpikler tek tek ayrılıyor ve ilk iki katta topak topak bir görüntü meydana gelmiyor. Özellikle siyahlığından ve tek tek ayırmasından oldukça memnun kaldığım bu maskara, eğer elinizi cömert alıştırırıp kirpiklerinize biraz fazla kat çıktığınızda ise döküntü sorunu ile sizi başbaşa bırakabilmekte.    Resime dikkatli baktığınızda aslında sizi hangi tehlikelerin beklediğini görebilmeniz mümkün. Maskara solüsyonu fırça aralarında yer yer toplanıyor ve bu durum maskarayı kirpiklerinize homojen bir sekilde uygulayamamanıza sebep oluyor.Haliyle bu homojen olmayan uygulamayla solusyon gün içerisinde kirpik üzerinde kuruyarak ağırlaşıyor ve göz altları hatta içlere dahi dökülmeler yapıyor.Bu arada maskara solüsyonunun çabuk kuruyan bir yapısının olması da bunu tetikleyen nedenlerden biri.Hemen bu durumu da gösteren bir paylaşım yapalım.Maskara ağzı kuruyan solüsyondan fırça girişini zorluyor. Maskaranın hava almadığını da hatırlatalım.


    O sebeple en fazla iki kat kullanabilecegimiz bir maskara olan Revlon Photoready 3D Volume maskarasından 3D dolgunluk beklemenin de tamamen ütopya olduğu sonucuna da böylelikle varmış oluyoruz. Tek tek ayırma konusunda oldukça başarılı olan bu maskara maalesef benim kirpiklerimde pek dolgun bir etki yaratmadı.    Belki pek çok postta maskaranın güzel bir dolgunluk verdiğinin yazılacağını tahmin etsem de kanaatimce seyrek ve ince kirpiklerde sadece siyahlıktan dolayı bu şekilde bir izlenim alınabileceği düşünüyorum.Ancak beklentiniz dikkat çekici siyah ve tek tek ayrılmış kirpikler ise maskarayı ol oldukça beğeneceğinizi düşünüyorum.

    Artık Revlon severler Watsons mağazalarına giderek sevdikleri marka ürünlerini dilediğince edinebilir.

 Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerilerini incelemek isterseniz instagramdaki nihanperiofficial hesabıma üye olabilir, sitedeki yazılardan haberdar olmak isterseniz siteye üye olarak Nihanperi ailesine dahil olabilirsiniz.

Sevgilerimle

Nihan


  1.    
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi