28 Mart 2015 Cumartesi

REVLON COLORSTAY JEL EYELİNER İNCELEMESİ

Eğer makyajınızda hedefiniz gözlerinizi ortaya çıkarmak ise kirpik diplerinizi belirginleştirmek işin en önemli kısmı.Kabul edilen bir gerçek var ki bu işi en güzel yapan ürünler göz kaleminiz, eyeliner ve maskaranız.Aslında her zaman göz makyajınızda far kullanma gibi bir zorunluluğunuz yok, zira bu mükemmel üçlü bu görevi başarıyla halledebiliyor.

   Eskiden "likit" olarak adlandırılan eyeliner (sıvı göz kalemleri) her ne kadar bizleri zorlasa da makyajlarımızın olmazsa olmazıydı ve kozmetik markaları bu zorluğa çare olarak likit ürünleri bir kenara bırakıp daha kıvamlı bir eyeliner üreterek JEL eyeliner adını verdikleri ürünleri piyasaya sürmeye başladılar. Göz kalemlerinden daha yumuşak ve kısmen köpük kıvamda olan jel eyelinerlar likit ürünleri kullanmakta zorluk çeken kadınlar için kullanışlı bir çözüm oldu.

    Bizler jel eyeliner olarak ilk kez Maybelline Lasting Drama Jel Eyeliner ile tanışmış olsak da bu eyeliner çok yağlı göz kapaklarına sahip arkadaşlarımızda harelenme yapınca başka markalara bizleri yöneltti ki, pek çok kozmetik markasının jel eyelinerları sırasıyla denendi ve deneyimlendi.

   Harelenme dışında yakındığımız ikinci konu da eyeliner yapılarının istenilen düzeyde siyahlık içermemesiydi.Kır siyah olarak tabir edilen bu eyelinerlar sebebiyle piyasada daha karbon siyah jel eyeliner arayışını gündeme getirdi.

     Bizler de bu yazımızın konuğu olan Revlon Colorstay Jel Eyeliner ile bu arayışın sonuna geldik.    Revlon Colorstay Jel Eyeliner bilindik jel liner tasarımında. Her jel eyelinerda olduğu gibi üzerinde kullanımını kolaylaştıran minicik bir fırçası var.Eğer kullanmaya alıştığınız bir liner fırçanız var ise elbette daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.


     Liner yapısı yumuşak ve köpüge yakın bir formda.Kolaylıkla fırçaya gelebilen bir yapısı var ve yumuşak olması göze sürümünü kolaylaştırıyor.Ancak ilk sürdüğünüzde maalesef ki istediğiniz opaklığı elde edemiyor fırçaya ürün alarak birkaç kat daha uygulamak zorunda kalıyorsunuz.Fırça şekli sebebiyle kuyruk yapmakta da bir hayli zorluk çektiğimi söylemem gerekiyor.


    Her ne kadar defalarca sürerek opak bir siyahlık elde etseniz de yarattığı etki Maybelline Jel Eyelinerdan çok daha tatmin edici.Gün içerisinde akma ve dağılma problemi yaşamadığımı da ekleyeyim.


    Bildiğiniz gibi Revlon ürünleri artık Watsons mağazalarında yerini aldı.Size hitap etmişse bu ürünü artık yurtdışından alma gibi bir zahmet çekmenize gerek yok.

    Makyaj uygulamalari ve sıcağı sıcağına güzellik önerilerini incelemek isterseniz instagramdaki nihanperiofficial hesabımı takibe alabilir, güncel yazılardan haberdar olmak isterseniz siteye üye olarak nihanperi ailesine katılabilirsiniz.

Sevgilerimle

Nihan

     

Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi