9 Mart 2015 Pazartesi

2015 İLKBAHAR/YAZ OJE RENKLERİ

   Artık hepinizin de bildiği üzere dünya markası PANTONE her sene favori renkleri açıklayarak gerek kozmetik; gerek ise moda dünyasında trendlerin belirlenmesinde büyük bir rol üstleniyor.Geçtiğimiz Aralık ayında 2015 trend renginin Marsala olarak açıklanmasının ardından bu bordo tonu, makyaj ve giyim kuşam alanında oldukça fazla kullanıldı.

    Marsala kışa yakışan sımsıcak bir bordo tonuydu.Her ne kadar bordo ve siyah renkler uzmanlar tarafından zamansız renkler olarak lanse edilse de bahar ve yaz kreasyonlarında daha fresh renkler tercih edildiğinden yine PANTONE devreye girerek 2015 bahar ve yaz aylarında sıkça kullanılacak renkleri gözler önüne serdi.


     Aşağıda yapacağımız görsel paylaşımlardan da anlaşılacağı üzere Hollywood da bu trend renkleri kuşkusuz takip ediyor.O halde trend renklerden habersiz kalmamak adına bahar renklerinin ısınma turlarını öncelikle tırnaklarımızda atalım.

   Görüleceği üzere bu bahar pastel ve soft tonlar ön planda. Bu sezon her sene gözleri yoran neon esintilerinden ziyade daha çok naturel tonlara rastlamak sevindirici. Her ne kadar neon renkler bizlere enerji verse de pastel tonlarının verdiği huzur da bir başka diyerek trend renklere hep birlikte göz atalım.

İşte PANTONE 2015 İlkbahar & Yaz Sezonuna Damga Vuracak RenklerAmy Adams Golden Globe Gecesinde Aquamarine rengindeki elbisesiyle
Naomi Watts Oscar Gecesinde Titanium rengini tercih etmiş.
Marsala en çok Miranda Kerr'e yakışıyor.


Lucite Green adeta Angelina Jolie'nin rengi!

Golden Globe gecesinde Cindy Crawford'un marine rüzgarı
    Genelde bu tonları kullanmayan Scarlett Johanson Pantone trendlerinden haberdar mi dersiniz?
      Avustralyalı yıldız Nicole Kidman Oscar Gecesinde Willow Bunch rengini tercih etti.

    Gwyneth Paltrow katıldığı bütün Oscar törenlerinde pembeden vazgeçmiyor.


Jennifer Lopez pudra tonlarından vazgeçemeyenlerden biri!


        En trend renkler artık elimizin altında ise bu bahar tırnaklarımız hem sezon modasına ayak uyduracak; hem de soft tonlar bize huzur verecek.

    Makyaj uygulamaları ve sıcağı sıcağına güzellik önerilerini incelemek isterseniz instagramdaki nihanperiofficial hesabımı takibe alabilir; güncel yazılar için siteye üye olarak nihanperi ailesine dahil olabilirsiniz.

Sevgilerimle

Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi