12 Şubat 2015 Perşembe

RİVAL DE LOOP RUJ KOLEKSİYONUM VE RENKLERE YAKINDAN BAKIŞ

    Arada trend uzmanları şaşırıp renksiz dudaklar moda dese de makyajı tamamlayan en önemli ürün rujlarımız.Dudak koruyucu ile renklendirmek dahi yüzünüze renk katacak önemli bir uygulama.Etrafımızı çevrelemiş bir çok marka "beni al" diyerek gözümüzün içine baksa da ürün kötü olmadıkça ben bir ruja 50+ liralar verme taraftarı değilim.O sebeple en az pahalı markaların rujları kadar güzel sonuç veren, uygun fiyatlı rujlardan bahsetmekte fayda var ki; bir ev hanımı dahi bütçesini zorlamadan bu ürünlere ulaşabilsin.Bu markalardan biri de Rival de Loop.
     Rossmann marketler zinciri Türkiye'ye gelmeden önce Rival de Loop adında bir marka olduğunu dahi bilmiyorduk ancak, geldikten sonra uygun fiyatları ve değişik ambalajları ile dikkatimizi çeken bu markanın çoğu ürününü deneme fırsatım oldu.Renk skalası ile dikkat çeken rujları ise denediğim ilk ürünleriydi.Rival de Loop marka rujlarını yapı olarak birazcık sert bulsam da gerek renk vermesi gerek (benim açımdan) dudaklarımı kurutmaması ve dudakta kesinlikle dağılmaması yönünden çok sevdiğimi;  hatta koleksiyon yapacak kadar da gelip gittikçe aldığımı söylemeliyim.     Şimdi bu resme genel olarak baktığımda çoğunlukla günlük kullanılabilecek kahve ve pembe alt tonlu doğal tonları tercih ettiğimi gördüm.O zaman hemen rujlara yakından bir göz atalım:

RİVAL DE LOOP NO:50Duruşu:


    Dışarıdan bakıldığında daha canlı gibi görünse de dudakta orta hafiflikte duran tam bir bebek pembesi olarak adlandırılabilecek bir tona sahip.


RİVAL DE LOOP NO:22Duruşu :


    Soğuk ve içinde mavi/mor yansımalı bir lila tonu.Ruj dış görünümden daha hafif bir renk bitirişi sağlıyor.

RİVAL DE LOOP NO:107Duruşu:    Koyu pembe, hatta tesadüfen Kate Moss Matte serinin sevdiğiniz 107 numarası ile aynı numarayı taşıyor.Opak ama dudakta çok şık duran koyu tonlarda bir pembe ruj arıyorsanız bu ruja mutlaka bakın derim.

RİVAL DE LOOP NO:59Duruşu:


    İçinde kiremit ve kahve tonları ile birlikte hafif pembelik barındıran inanılmaz romantik renklerden biri.Koyu dudak rengi de diyebiliriz.Bu tonlar özellikle kahve/krem makyajlarla çok harika duruyor. 

RİVAL DE LOOP NO :57Duruşu :


     59 numara ile hemen hemen aynı tonlarda gibi görünse de daha somon tonlarının hakim olduğu bir kahverengi.Özellikle pembe alt tonlu kahverengi allıklarla kullanıyorum. 

RİVAL DE LOOP NO:25Duruşu:


    Orjinal ve tam bir somon rengi.Hatta bu kadar net bir somon tonu bulamamıştım ki bu ruj tam istediğim gibi duruyor.Buz gibi soğuk bir renk.

RİVAL DE LOOP NO:104Duruşu :


   Krem tonlarında göz makyajı ve bronzer ile harika kombinlenebilecek sıcacık bir kahverengi.Normal şartlarda kahverengi rujlar donuk renklere sahip olsa da bu kahverenginin içinde hafif turunculuk olduğundan dudakta çok canlı duruyor.90'lı yıllar geliyor akla...

RİVAL DE LOOP NO: 24Duruşu:


     Eğer dudak tonuna yakın ama bir yandan da renklendirilmiş doğal dudaklar istiyorsanız bu ruj tam da sizin için.Hatta bana göre Mac Kinda Sexy rujunun bir tık pembe alt tonlusu diyebiliriz.Bayılıyorum bu renge!

RİVAL DE LOOP NO:17Duruşu:
     Eğer kırmızı tercihinizi sıcak ve sarı alt tonlu olan kırmızı renklerden yana kullanmak isterseniz yoğun pigmentli ve çok net bir kırmızı ruj olarak 17 numarayı alabilirsiniz.Canlı rengiyle her sürdüğümde sorulan rujlarımdan biri.

     Sonuç olarak koleksiyonumda bulunan tüm renkleri severek kullanıyorum.Eğer siz de uygun fiyatlı bir ruj arayışındaysanız ve renkleri beğendiyseniz 7 liralık fiyatı ile hem uygun hem de sizi yarı yolda bırakmayacak Rival de Loop rujlarını edinebilirsiniz. 

     Paylaşım stilimizi gördüğünüze göre artık ruj paylaşımlarını net, kendi rengi ile birebir göreceğinizi müjdeleyebiliriz.Nihanperi Platformu olarak çekimlerimizi daha profosyonel bir şekilde gerçekleştirerek size alışveriş öncesi bir rehber yaratmaya çalışacağız ki böylelikle aradığınız herşeyi burada bulabilmenize yardımcı olmuş olacağız.

     O sebeple sitemize BURADAN abone olmayı ve güncel paylaşımlar için instagramdaki nihanperiofficial hesabımı takibe almayı unutmayın.

Sevgilerimle

Nihan


   
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi