9 Ocak 2015 Cuma

UYGUN FİYATLI NEMLENDİRME : RİVAL DE LOOP HYDRA NEMLENDİRİCİ JEL

    Özellikle içinde bulunduğumuz soğuk günlerde cildimizin kaybettiği nemi yerine koymak gerçekten mesele.Zira ciltteki nemsizlik özellikle ince çizgi oluşumuna davetiye çıkartıp cildimizin daha erken yaşlanmasına sebep oluyor.

    Zaten menopoz döneminde vücut metabolizmasının değişimi ve östrojen hormonunu salgılanımının bir hayli düşmesi ile hepimizin ileride yaşayacağı bu probleme karşı erken yaşlarda önlem almak inanın hayat kurtarıcı bir durum.Unutmayın ki insan hayatının çok büyük bir kısmını orta yaş oluşturuyor, gençlik süresi çok daha kısa.

    Bugünkü konuğumuz hafif yapılı, VEGAN ve cildi yağlandırmayan jel kıvamındaki Rival de Loop Hydra Nemlendirici Jeli.     Rossmannlarda bulabileceğiniz Rival de Loop ürünleri paraben ve türevlerine yer vermemeleri açısından sağlığımız için dost ürünler.Her ne kadar uygun fiyatlı olması sebebiyle kafamızda soru işareti oluştursa da  arada severek kullanılabilecek ürünler çıkabiliyor.Arada diyorum çünkü CC kremini denemiştim ki evlere şenlikti ve attığım ender ürünlerden biriydi.

     Pompalı ve cam şişede olması piyasada bulunan çoğu cilt bakım ürünlerinden ayırıyor bu ürünü.Zira hijyen açısından özellikle cam şişede olması ve ürünü kullanmak için parmakların şişesine daldırılmaması cildimiz için çok önemli. Plastik ambalajların ve sürekli dışarı ile temas halinde olan parmaklarınızın bakteriye müsait olduğunu hiçbir zaman unutmayalım.Eğer bu hijyen kurallarına dikkat etmezseniz sivilce oluşumuna ve enfeksiyonlara davetiye çıkarabilirsiniz.


     Ürünü elinize sıktığınızda mavi beyaz saydam bir jel akıyor ve parmaklarımız yardımıyla GÖZ ÇEVRESİ HARİÇ yüz, boyun ve dekolte bölgesine yedirerek uyguluyoruz.Önce ciltte bir ferahlama hissedilirken cilt jeli anında emiyor ve benim gözlemlediğim kadarıyla biraz da yapışık bir his bırakıyor.Hani böyle neme doymuş bir cildimiz varmış gibi hissedemiyorsunuz malesef.

    Ben de "amaan 7 liraya bu kadar" diye düşünürken bu jeli bir de pamukla deneyeyim dedim ki işte o zaman istediğim sonucu verdi.Nedense pamukla uyguladığımda p yapışık his sona erdi ve daha berrak bir cilt elde ettim.Ayrıca makyaj altına da güzel bir baz elde etmiş oluyorsunuz, kullanım talimatlarında da yazıyor.


     Ürün içeriğinin temiz olduğunu ve paraben bulunmadığını da rahatlıkla söyleyebilirim.Her yaş için de uygun zira antiaging bir ürün değil.İçeriğinin temiz olmasının yanı sıra çift etkili hyaluronik asit içermesi de geleceğe yatırım açısından önemli ki; hyaluronik asit gibi çok değerli bir içeriğin bulunduğu uygun ürünler bulabilmek gerçekten zor.Genellikle nemlendirici ürünlerde kullanılan ve bu üründe de rastladığımız pantenol bildiğimiz gibi cildi yatıştırıcı nitelikte.Unutmadan söyleyelim ürünün son kullanma tarihi açıldığı tarihten itibaren 1 yıl.

   Bu benim elimdeki ikinci şişem, ben yine bu ürünü almaya ve pamukla uygulamaya devam edeceğim.


     Sevgilerimle
      Nihan
   
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi