24 Ocak 2015 Cumartesi

GOLDEN ROSE DREAM LİPS DUDAK KALEMLERİ ANALİZİ

    Dudak kalemleri çoğu zaman kurtarıcımız olabiliyor.Peki dudak kalemleri hangi işlevleri yerine getiriyor hemen açıklayalım:

-Dudak şeklimizi belirginleştirmek için kurtarıcıdır.

-Çok kremsi rujlarımızın dudak dışına taşmaması için bariyer görevi görür.

- Başlı başına dudağın tümüne uygulandığında çoğu rujdan daha kalıcı ve mat bir görüntü elde etmenize yarar. 

- Özellikle koyu tonda rujların uygulamasından önce çerçeve görevi görerek ruju daha muntazam uygulamamızı sağlıyor.

     Ancak her dudak kalemi bir değil öncelikle bu konuda sizleri uyarmak gerekli.Bazı dudak kalemleri fazlasıyla sert yapıda olduğundan dudaklara sürümü de sertliği ile doğru orantılı olarak zorlaşıyor.O sebeple dudak kalemlerini tercih ediyorsanız mutlaka kremsi ve sürümü kolay olanları tercih etmemiz gerekiyor;  aksi halde dudaklarımıza zarar verme ihtimali gündeme geliyor.

     Bu yazımıza konuk olan, kremsi yapıları ve sürümleri kolay Golden Rose Dream Lips dudak kalemleri renk seçenekleri ile de oldukça sevebileceğiniz ürünlerin bana göre başında.Pek çok pahalı marka ile aynı kaliteye sahip olan bu dudak kalemleri son zamanlarda hem çerçeve olarak hem de dudaklarımın tümüne ruj gibi uyguladığım sayılı kalemlerimden biri oldu.    Ambalaj olarak asansörlü olmasalar da dudaklara çok kolay uygulanan orta kremsi bir yapıya sahipler.Tek dokunuşta renklerini dudağa bırakabiliyorlar ki defalarca üzerinden geçmenize gerek kalmıyor.Taşma yapmıyor, rujunuza da güzel bir zemin hazırlıyor.

     Ruj olarak kullanıldığında çoğu mat rujda elde edemediğiniz matlığı da size sağlıyor ki ben mat olarak nitelendirdiğim rujlarımı bu dudak kalemlerinden sonra bir kenara bıraktım diyebilirim.Üstelik dudakta kalem olduklarını da kesinlikle çaktırmıyorlar.

    Ben resimdeki renkleri tercih ettim ancak renk olarak oldukça fazla nude tonda seçenekleri de mevcut.Özellikle 519 numarası başlı başına favori bordo renginiz olmaya aday.Ya da bordo rujunuzu uygulamakta zorlanıyorsanız öncelikle bu kalemle dudaklarınıza çerçeve yapmanızı tavsiye ederim.


    Özellikle mat ruj seviyorsanız çok çok uygun bir fiyata bu kalemleri edinerek dilediğiniz matlıkta rujlar elde edebilirsiniz.Bu sebeple mat rujlara dünyaları ödenemenize de gerek yok.

    Hem ruj hem de çerçeve olarak rahatlıkla kullanabileceğimiz Golden Rose Dream Lips dudak kalemlerini tıpkı Essence ve Rimmel dudak kalemleri gibi severek kullanacağınızdan eminim.

     Bu kalemlerin uygulandığı makyaj örneklerini incelemek isterseniz instagtamdaki nihanperimakyajveguzellik hesabıma göz atabilirsiniz.

Sevgilerimle

Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi