27 Aralık 2014 Cumartesi

WET N WİLD MEGA LİNER SERİSİ HAKKINDAKİ YORUMLARIM

    Eyeliner makyajın belki de en zor kısmı.Genelde "yapamıyorum" yorumları alsak da verdiğim cevap aynı;  biz de beceremiyorduk, elimizi alıştıra alıştıra öğrendik eyeliner kullanmayı.Kaldı ki şart da değil; göz kalemlerini güzelce kullanabiliyorsanız kendinize uygulama eziyeti çektirmenize gerek yok.

   Pek çok eyeliner yazısı yazdım bu platformda,  kimini beğendim kimini beğenmedim ancak hiç bu kadar uzun süre nötr kaldığım bir ürün olmamıştı.

     Wet n Wild Mega Liner serisi aslında fena bir liner serisi değil, ufak sıkıntıları var ama almayın yorumunu yapacak kadar da kötü ürünler değiller.Değişik renkler denemek istediğim için siyah rengi dışında başka renklerini de edindim bakayım nasıl olacak diye.


     Liner fırçası aslında büyük bir çoğunluğun sevmediği kıl fırça tipinde; çok ince değil ama kalın da değil.Ben kıl fırça yapısına daha yatkın olduğum için bu tip fırçaları daha iyi uygulayabiliyorum bilhassa kuyruk yaparken.

     Linerın handikapı tek sürüşte tam olarak rengini vermemesi arkadaşlar, üzerinden geçmeniz gerekiyor opak rengi elde edebilmek için o sebeple illa ki eyeliner almak istiyorsanız başka ürünlere yönelin lütfen.   Özellikle siyah rengi ışıltılı bir siyah ama tam siyah değil; göze uyguladığınız zaman o belirgin simler ve siyahlık yok.Bronz kahveyi daha çok sevdim diyebilirim.
    Yeşil ise aslında bana göre bir renk değil.Hem alışkın olmadığından hem de gözde fazla renkliliği sevmediğimden bu yorumu yapıyorum.Ama sizler için denemek istedim, renkleri sevenler için düşünülebilecek bir ürün :)    Liner akıyor mu diye sorarsanız aktığını gözlemlemedim.Ama çok yağlı göz kapakları olan arkadaşlarımızda akma yapabilir bu ihtimal her zaman var.O sebeple çıplak tene uygulamak yerine far üzerine uygulamak akmayı kontrol etmek için daha doğru.

    Sonuç olarak fena ürünler değil, renkleri sevenler için ideal.Ama simsiyah bir eyeliner arayışında iseniz tercih etmeyin.

Bu ürünlerin kullanıldığı makyaj örneklerini görmek isterseniz instagtamdaki nihanperimakyajveguzellik hesabıma göz atabilirsiniz.


Sevgilerimle

Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi