19 Aralık 2014 Cuma

WATSONS İN-SHOWER BODY CONDİTİONER/DUŞTA VÜCUT KREMİ DENEYİMLERİM

    İster mevsimsel olsun, ister cilt yapımızdan kaynaklansın kuru cilt gerçekten sıkıntı yaratabiliyor.Kuru bir vücuda sahipseniz ve siz de benim gibi vücudunuzu nemlendirmeye ekstra zaman harcamak istemiyorsanız duş esnasında kullanılan duşta vücut kremleri hepimize zaman kazandırıyor.

    Geçen sene Nivea tarafından üretilen normal(beyaz renkli) ve çok kuru cilt için (lacivert renkli) duşta vücut kremleri hakkında az çok hepimiz bilgi sahibiyiz.Kimimize yeterli gelen ancak kimimizi de tatmin etmeyen duşta vücut kremlerine bir yenisini de Watsons ekledi.Bizlere de Watsons tarafından üretilen duş kremlerini deneyerek sizlere yorumlamak kaldı.


     Arkadaşlar ben Nivea duş kremlerinden lacivert olanı kullandım, zira benim vücudum özellikle kışın çok kuruyor ve pullanma oluşuyor.Pullanmanın olduğu yerde kaşıntının da olduğunu düşünürsek bir çok vücut kremi ve bahsettiğim Nivea Duşta Vücut Kremini kullandım, ancak özellikle soğuklar bastırınca butter (yoğun vücut kremleri) hariç kullandığım duş kreminden de verim alamamaya başladım.

    Bugünlerde tanıştığım Watsons Duş Kremi bana açıkçası Nivea'dan daha iyi geldi ve cildimi rahatlattı.


    Kıvam olarak daha şampuanımsı bir yapıda bu ürün.Vücuda daha iyi yayılıyor, cildinizi yumuşatıyor.Kıvamının Nivea'ya göre daha hafif olması konusunda önyargılı yaklaşsam da duş sonrası nemlendirme oranının bir tık daha iyi olduğunu gözlemledim."Nem" diyorum çünkü bu tip ürünler butterlar gibi yağlı ve yoğun bir his bırakmıyor.Bu açıdan düşünüldüğünde sizi rahatsız edecek yağlı bir his bırakmadan cildi yumuşatıyor ve etkisini yitirdiğini de gözlemlemedim.


    Uygulaması da bildiğimiz vücut kremlerinden farksız.Bir güzel duşunuzu alıyorsunuz, çıkmadan önce bu ürünü tüm vücudunuza uygulayıp ardından durulanıyorsunuz.

    Ürünün bana göre en büyük dezavantajı kokusunu değişik bulmam oldu.Kremsi bir kokusu olsa da insan duş esnasında daha aromatik daha hoş kokular bekliyor açıkçası.Rahatsız etmeyecek hatta belki sizlerin de sevebileceği bir kokusu var ki; unutmayın koku tamamen zevk işidir.Bana farklı gelen koku size güzel gelebilir.


    İçeriğinde kimyasal var mı diye sorarsanız, elbette ki her duş ürününde olduğu gibi var.Parabene rastlamamak bizim için olumlu bir özellik.

   Eğer benim gibi üşengeçlik yapıyorsanız ve Nivea size de yeterli gelmiyor ise Watsons' ın Duşta Vücut Kremine şans verebilirsiniz.

GELELİM KAFALARI ÇALIŞTIRMAYA!

   Şimdi, herkes bu ürünü alacak diye bir kaide yok.Eğer zamanında bir yığın vücut kremi almış ve kullanmamışsanız ya da krem olarak sizi tatmin etmemişse o kremleri atmanıza gerek yok arkadaşlar.


    Vücut kremlerinizin içeriğinin duş kremlerinden farklı olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kullanmadığınız vücut kremlerini duştan çıkmadan önce sürüp durulayarak da bu ürünlerinizi kullanabilir hale getirebilirsiniz.Maksat ürün israfı olmasın, her ürünümüzü değerlendirebilelim.


  Sevgilerimle
  Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi