31 Aralık 2014 Çarşamba

MUTLU YILLAR!

    Koca bir yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakacağımız bugün dileklerimizi yazmanın vaktidir...

    2015 yılında kötülüklerin, kaybedişlerin bizden uzak olduğu; mutluluk,  sağlık,  başarı ve sevgi dolu günler geçirelim.    Nihanperi her ay dopdolu içeriği ve yeni konseptleri ile yine sizlerle olacak . Geçtiğimiz yıllarda neler yaptık, neler konuştuk bir bakalım:

- Tırnaklarını yiyen, uzatamayan çoğu arkadaşımızın derdine çare olduk. Başarıları buradan paylaşarak onurlandırdık...

-Doğru makyajın mimarının marka ürünler olmadığını,  kesemize uygun ürünler ile de güzel işler çıkarabileceğimizi keşfettik.

- Makyaj sırlarını konuştuk, seçenekler geliştirdik,  kremlerden far bazları yaptık,  zor çıkan ojeleri kolaylıkla temizleyebilmeyi öğrendik.

- Ulaşılamayan, incelenmemiş ürün bırakmadık.Eksisiyle artısıyla bir dünya ürünü yazdık, çizdik, sürdük sürüştürdük.

- Saç bakımından tırnak bakımına, cilt bakımından makyaj ürünlerine kadar herşeyi konuştuk;  eğlenceli yazılarla güldük okumayı keyifli hale getirdik.

     Nihanperi gerek instagramda gerek ise burada sizlerin sorularına cevap vermeye tam gaz devam edecek.Hiçbir reklama,  ticari kaygılara yer vermeden, hiçbir firmanın gözünün yaşına bakmadan tüm gerçekliği ile yorumlayacak ve sizlere ulaştıracak.

     Pek çok arkadaşımıza ulaştık bu yıl...Flipboard uygulamasında 20.000i geçen okunurluk ile severek okuduğumuz pek çok dergi ile yanyana boy gösterdik,  sanal olarak yayın yapan ilk blog dergisi olarak güzel şeylere imza attık.

     Site trafiklerinde 4 milyonu geçen okunma sayısı ile güzel bir istatistik çıkardık ortaya.

    Biz bu yıl da yolumuza devam edeceğiz, güzellik adına dip bucak ne varsa ortaya koyup hepbirlikte öğreneceğiz, kendimizi geliştireceğiz.İnstagramda nihanperimakyajveguzellik hesabında her gün yepyeni bir makyaj ile yine karşınızda olacak; sizlere fikir vermeye devam edeceğiz.

     Destekleriniz ve nihanperiyi okumak için ayırdığınız zaman için herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederek size mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir yıl diliyorum...

Sevgilerimle

Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi