16 Aralık 2014 Salı

MAYBELLİNE COLOR WHİSPER BY COLOR SENSATİONAL RUJ HAKKINDAKİ YORUMLARIM

     Hem bakımlı hem de renkli dudaklara hangi bayan sahip olmak istemez ki?Artık üretilen rujlar dudaklarımıza renk vermekle kalmıyor; aynı zamanda bakım da yapıyor.

    Maybelline Newyork markası aslında yeni seriler çıkarıyor ancak,  biz Türklerin pek de haberi yok.Neden kaynaklandığını anlayamadığım bir politika ile inatla Türkiye'ye yeni ürünler ya gelmiyor;  ya da yurtdışındaki bayanlar bütün ürünleri kullanıp suyunu çıkardıktan sonra Türkiye'ye giriş yapıyor.İşte sanal satıcıları zengin eden de bu politika.Yabancı bloglarda görerek özendiğimiz ürünleri sahte/gerçek hatta Allaha emanet satın alıyoruz.O sebeple bu politikaya dur demeli.
SIRADAKİ ŞARKI MAYBELLİNE İÇİN GELSİN:

"Rûyalarda Buluşuruz.." 

    İşte Türkiye'ye şu sıralar gelen Color Whisper by Color Sensational serisi de bu ürünlerden biri! Gele gele ruj geldi; baby skinler, fit me'ler için sanıyorum rüyaya yatmamız gerekli.


     Evet, gördüğünüz ruj adıyla sanıyla "whisper" gerçekten.Islık gibi usul usul renk veriyor dudaklara.Ama numarası sadece bu değil,  dudaklara nem verme oranı hakikaten dikkat çekici durumda.Yağ gibi kayıyor, kurutmuyor aksine ıslak ve nemli dudaklar elde ediyor.

     Ben diğer renkleri çok açık ve belli belirsiz bulduğum için "o kadar para verdim bari azıcık da renk versin" diyerek gelen en koyu ton olan 310- Mad For Magenta rengini tercih ettim.Bu ton dudaklarımı nispeten renklendirdi.Dudaklar anında yumuşacık oldu ve nemlendi.


Bu da dudağımdaki duruşu.Bu tip rujları peeling yapmadan uygulamayın kabuklanmaları ortaya çıkarabilir.     Şimdi yine topun ağzında olsam da gele gele 5-6 renk gelmiş, hani olur da internet araştırması yaparsanız markanın resmi sitesindeki renklerin bir kısmını unutun arkadaşlar.Gerçi bu tip "butter/dudak balmı/yoğun kremsi formdaki rujlardan yüksek pigment beklemek bu tip rujların doğasına ters.Buna da şükür.

    Ceplerin yanmaması adına elinde aşağıda sayacağım rujlar olanların da bu rujlardan edinmesine pek gerek yok gibi.

- Maybelline Baby Lips renkli serileri (özellikle Pink Punch tonu aynı bu ruj gibi renk verebiliyor)
- Nivea renkli lipbalmlar
- Şans eseri alabildiyseniz Revlon Lip Butter serisi
- Loreal Caresse rujları
- Pastel Star Lips serisi
- Golden Rose Perfect Shine serisi
- Flormar Deluxe Shine serisi (kii birebir aynı)
- Utanmasam Wet n Wild Silk Finish (pink neaveu ve hot red renkleri" diyeceğim..

   Bu rujlar elinizde varsa yazımıza konuk olan ruj olsa da olur olmasa da.

    Sonuç olarak günlük makyajlarınızda, dudaklarınızı nemlendirmek, bir yandan da renklendirmek istiyorsanız gayet alınası bir ruj diyebilirim.Ben hafif yapısını ve dudaklarımı nemlendirmesini çok beğendim.

   Rujın kullanıldığı makyaj örneklerini görmek isterseniz instagtamdaki nihanperimakyajveguzellik hesabıma göz atabilirsiniz.


Sevgilerimle
Nihan
   
    
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi