16 Aralık 2014 Salı

GOLDEN ROSE DEFİNED LASHES MAXİM EYES MASCARA DENEYİMLERİM

       "7.50 lira mı! Ben bu mascarayla resim bile yapmam!!!"

     Ucuz, hadi ucuz kelimesi biraz ayıp kaçtı uygun diyelim; uygun ürünlere karşı nedir bu önyargımız?Bir ürünün uygun olması "kesin kalitesizdir" damgası yemesi için bir bahane.Aslında öyle değil biliyor musunuz, burada yer verdiğim öyle ürünler oldu ki fiyatı pahalı ama kendisi verimsizdi.Öncelikle bu önyargımızı bir kenara bırakalım.İnsanların marka tercih etmesi adı üzerinde bir tercih meselesidir; kişilikte kalite farkı yaratmaz.

    Platform olarak Türk malına (dikkat edin markasına demiyorum) verdiğim manevi desteği bilmeyeniniz kalmadı artık.Eğer verim almış isem göğsümü gere gere paylaşıyorum ki içimdeki gurur ibresi Türk kozmetiğini gösteriyor;  kötüyse de zaten yazıyorum hem sizleri uyarmak için hem de Türk kozmetiği kendini daha da geliştirsin diye.


     Golden Rose markası da Türk kozmetiğinin bir parçası.Daha önce Wonderlash ve Cats eyes rimellerini kullanmıştım ki Cats Eyes tam bir facia çıkmıştı.Sonra Sexy Black maskarası elimdeydi ki, genel olarak güzel bir rimel olsa da son demlerinde döküntü temizleme sıkıntısı yaşamıştım.Verdiğim şanslar bitmedi elbette,  bu kez de Defined Lashes Maxim Eyes Mascara'yı denemek istedim.


     Haliyle maskara ile ilk tanışmamız ambalajıyla oluyor,  hiç dikkat çekici bir ambalaja sahip değil açıkçası.Sarı rengi severlerin belki ilgisini çekecektir ama zevk olarak sanıyorum dore ve lame renkler bana cazip geliyor.Hatta sizlerin huzurunda Erkul Kozmetik'e ambalaj değişikliği yapmaları hususunda çağrı da yapalım.

     Fırça yapısına gelecek olur isek aslında uygulamayı hiç beceremediğim plastik ve hafif kıvrımlı fırçaya sahip bir rimel.Eğer bu fırçanın dişleri size bahsettiğim Gosh Boombastic XXL Volume Maskarasının fırçasındaki dişler gibi minik olsaydı ÇOK NET SÖYLÜYORUM ALMAYACAKTIM.Neyseki dişleri kirpikleri kavrayacak "irilikte" olduğu için denemek istedim.


      Maskaranın siyahlığı ortanın bir tık üzerinde ama carbon/kömür siyahı olarak nitelendirebileceğimiz boyutta değil arkadaşlar.İlk uygulamada kirpikleri tarayarak yukarı kaldırmayı başaran maskaramız KURUMADAN UYGULAMANIZ KAYDIYLA ikinci katta çok güzel işler başarıyor.Kirpiklerimde kattan dolayı ağırlık duymadığımı belirterek, olduğundan daha dolgun görüntüyü gerçekten çok sevdiğimi söyleyebilirim.

      Yukarıda bahsettiğim Cats Eyes maskarasını iki arkadaş denemiştik.Göz altlarımızdaki harelenme destan yazdı desem yeri! Ancak gün içerisinde defalarca kontrol ettim ki; bu maskara harelenme ve dökülme yapmadı.Hatta normalde bizler maskaralı resimlerimizi uyguladıktan hemen sonra çeker koyarız; ben risk alıp bekledim.Resimden de gün sonunda uygulandığı belli zaten ve sonuç ortada.


     Yalnız bu maskara ilgili ciddi anlamda bir fiyat kirliliği var.Maskara Rossmannlarda farklı, Watsonslarda farklı ve daha pahalı, Kiosklarda ise 7.50 TL! Gratisteki standları zaten markaya hakaret, markanın da bundan haberi var.

     Bu kadar uygun fiyata kreatif bir maskara isterseniz şans verebilirsiniz.Sizi yarı yolda bırakmayacağını umuyorum.

    Maskaranın kullanıldığı örnek makyajları incelemek isterseniz instagtamdaki nihanperimakyajveguzellik hesabıma göz atabilirsiniz.


Sevgilerimle

Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi