21 Aralık 2014 Pazar

CELLUBLUE SELÜLİT GİDERİCİ VAKUM APARATI HAKKINDA DENEYİMLERİM

    Çağımızın vebası olarak adlandırılan ancak sadece çağımızda değil yıllardan beri hepimizi rahatsız eden selülit probleminden hepimiz yakınıyoruz.Allahtan ünlü değiliz de denize girerken ya da şort giydiğinizde arkamızdan koşturan elleri silahlı (!) magazin ordusu yok.Hepimiz isteriz göğsümüzü gere gere şortumuzu giyip ya da bikiniyle sere serpe güneşlenmeyi.Ancak bu her zaman mümkün olamıyor malesef.BURUN KIVIRAN ADAM YÜNLÜ VÜCUDUNA BAKSIN!

    Biz kadınların metabolizması ergenlik çağından itibaren gebelik ve emzirme fonksiyonlarını yerine getirmek için yağ depolamaya başlıyor arkadaşlar.Cilt tabakamızın altında toplanan yağlar selülitin oluşumuna sebebiyet veriyor.Hormonlarımız, genetik kodlarımız, dolaşım bozukluğu, hareketsiz yaşam, yanlış beslenme gibi çok çeşitli nedenler sonucunda bazen erken bazen de geç yaşlarda bize selülit olarak geri dönüyor.Bebeklerde bile görülebiliyor!

    Selülit oluşumunun zayıflık ya da şişmanlıkla bir alakası yok.Zayıf ya da şişman hemen her kadında az veya çok selülit problemi görülebiliyor.Genellikle kalça, basen, bacak ve iç kol bölgelerinde gözlenen selülit problemi sebebiyle eşinden sevgilisinden laf işiten kadınlara seslenmek lazım. Östrojen üretimimizin dahi sebep olduğu bu problem karşısında beylerinize doğum kontrol hapı kullanmasını önerin biraz östrojen depolasınlar! Ondan sonra dalga geçme sırası size gelecek!

    Çünkü erkeklerin cilt yapısı kadınlardan farklıdır. Selüliti tetikleyen östrojen hormonu da erkeklerde yüksek derecede bulunmaz. Erkeklerin deri kalınlıkları ve elastikiyetleri de kadınlara göre çok daha fazladır.O sebeple beğenmeyen yünlü vücuduyla göbeğine baksın!

    Yaşadığımız selülit problemini gidermek amacıyla piyasada kan dolaşımını düzenleyerek selülit oluşumunu engellemeyi hedefleyen pek çok krem, losyon ve aparatlar var.Kimimiz bu tip ürünlerden fayda görsek de bu fayda KESİNLİKLE KISA SÜRELİ OLACAKTIR.Hareketsiz bir yaşama sahip olan oturan boğa modunda olduğunuz sürece selülit yine oluşacaktır,  yine oluşacaktır!

    Bu yazıda bahsedeceğim selülit giderici aparat CELLUBLUE markasına ait.Görünümü ilginç hatta anneannelerimizin ağrılar ve çeşitli hastalıkları iyileştirmek için kullandığı kupalara benziyor.


   Vakumlu kap sistemi sayesinde, CelluBlue lipolizi tetiklediğini, lipoliz yani yağ hücrelerinin yakacağını, lenf ve damar yolu ile kan dolaşımını hızlandıracağını ve optimize edeceğini ve cildimizin gitgide sıkılaşacağını vaat eden bu alet nasıl kullanılıyor bir bakalım :

Kullanımdan önce:
CelluBlue’yu ve cildimizi hazırlıyoruz.
• Öncelikle cildinize biraz masaj yağı sürüyoruz.Çünkü CelluBlue’nun cilt üzerinde kayabilmesi için cilde mutlaka
masaj yağı sürülmüş olması gerekiyor.
• Uygulama yapılacak bölgeyi seçiyoruz. CelluBlue’yu kalçamızda, popomuzda, basenlerimizde ve diğer selülitli bölgelerimizde kullanabiliyoruz.

1.Adım :
1. CelluBlue’nun iki yanına parmaklarımızla baskı uygulayıp bırakmadan selülitli bölgeye bastırıyoruz.
2. Sonra yavaşca cildimize bastırmış olduğumuz CelluBlue’nun kenarlarını bıraktığımızda cildimiz CelluBlue tarafından vakumlanıyor.
3. Vakumun kuvvetini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.Çok kaptıranlar için önerin nasıl derseniz CelluBlue’yu biraz kaldırarak hava almasını ve vakumun kuvvetinin azalmasını sağlayabilirsiniz.

2.Adım:
1. Cildimizin seçili alanına masaj yağı sürdükten ve CelluBlue’yu ilk adımda anlatıldığı gibi bastırdıktan sonra, aşağıdan yukarı 3 dakika, soldan sağa da 1 dakika hareket ettiriyoruz.
2. Ardından dairesel hareketler yapıyoruz, dairesel hareketlerin yönü her zaman aşağıdan yukarı olması gerekiyor.
3. Daha fazla selülitten kurtulmak için CelluBlue’yu cildimize sıkıca bastırdıktan sonra hala cildinize yapışık duracak şekilde yukarı doğru çekiyoruz.
4. Her seçili alana en az 5 dakika masaj yapılması gerekiyor. Masaj süresini seçili bölgeye ve selülitin derecesine göre kendimiz ayarlayabiliyoruz. İstenen sonuca ulaşana kadar (çoğunlukla 15/20 gün olduğu iddia ediliyor) uygulamayı hergün yapmamız gerekiyor.

3. Adım:
Seçili bölgeye CelluBlue ile yapılan masaj bittikten sonra, bir saat içerisinde üstüne iki bardak su içiyoruz.


   Denilen herşeyi harfi harfine uyguladım o sebeple yapacağım yorum konusunda vicdanım çok rahat.Önceleri yaptığım masaj sebebiyle bacaklarımda kan oturmaları oldu.Masaj kuvvetini aza indirerek uzun bir süre kullandım.Ancak cildimdeki masaj etkisi ve rahatlamadan başka hiçbir sonuç elde edemedim.

    Masaj etkisinin şöyle bir artısını gördüm yalnız.Gün içi tüm yorgunluğumu aldı.Ancak futbol,  atletizm ve voleybol dallarındaki spor geçmişime rağmen halen mevcut olan portakal kabuğu görünümünde bir değişiklik olmadı ki bu problemim de aşırı boyutlarda değil haliyle.

     Bu vakumlu aleti halen kullandığımı da söyleyebilirim zira yukarıda da dediğim üzere yorgunluğumu alıyor,  bacaklarım gün içindeki topuklu ayakkabı tepesinde durma eziyetinden arınmış oluyor.Unutmadan ürünü sabunlayıp mis gibi yıkayabiliyoruz da.


    Yine de bu minik sevimli aleti kullanmak isterseniz cellublue sitesinden sipariş verebiliyor,  kullanma kılavuzunu indirerek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

    Ancak ben derim ki yürümekten, spor yapmaktan yılmazsanız problemlerinizi en aza indirebilirsiniz.

PORTAKAL KABUĞUNDAN KORKSAYDIK ONU MARMELAT YAPMAZDIK!

   Unutmadan yazımızı özlü sözlerle bitirelim.Zamanında selülitin var diyerek karşısındaki kadına kusur bulan erkek milleti mutlaka KINADIĞINI YAŞAR, İSTEMEDİĞİ OT DA BURNUNDA "AĞAÇ" OLUR BİTER.O sebeple kendinizi sevin, kimsenin size laf etmesine de izin vermeyin.Çirkin bakan çirkin görür bunu sakın unutmayın.O halde yaza kadar sporunuzu yapın, şimdilik ince çorap değil opak çorap giyin ve yaza yatırım yapın.

Sevgilerimle

Nihan
     
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi