29 Kasım 2014 Cumartesi

MAYBELLİNE ROCKET VOLUME EXPRESS MASCARA DENEYİMLERİM

    Rimelleri rimel yapan aslında sadece fırçası değil.Rimel solüsyonu da kirpiklere tutunabilirliği, verdiği renk ve yoğunluğu konusunda ciddi anlamda önem taşıyor.Maybelline markası da sürekli olarak rimel üreten markalardan biri, ama tek bir eksik ile : Tasarım hep aynı!

    Bir çok rimel serisi denedik, Volume Express, Colossal serisi...Ama çoğumuzun en çok sevdiği rimel Rocket Volume Express rimeli oldu.    Fırça yapısı olarak firmanın dediği fırçanın patentli sonic fırça olduğu.Aslında bunu demelerindeki amaç dikkat çekmek.Bu tip fırça tipi Max Factor Masterpiece serisinde var.Ama kirpikleri ayırması konusunda başarılı bir fırça tipi diyebiliriz.Minik dişler sayesinde kirpikleri güzel tarıyor ve uzatıyor.


     Ancak rimel seri olarak Volume Express serisine ait.Vaat ettiği dolgun gösterme konusunda performansı orta düzeyde.Siyahlığı nasıl derseniz ortalama bir siyahlıkta.


     Rimelin en büyük handikapını açıklamak durumundayım.Normalde yağ bazlı concealerların en iyi rimeli dahi çözebildiğini söylerim.Ancak rocket volume express yağ bazlı olmayan concealerlar ile hatta concealersız uygulamada dahi göz altlarında harelenme yapıyor.


  
    Dolayısıyla benim Maybelline markasında alabileceğim ve önerebileceğim rimel malesef ki bu rimel değil.One by One rimelini kesinlikle tavsiye ederim.Hem siyahlığı, hem verdiği hacim, hem de kirpikleri taraması konusunda Rocket Volume Express rimelinden çok daha iyi.

    Yukarıda tasarım konusundaki eksikliği yazmıştım.İnşallah artık daha farklı tasarımda rimeller görüp deneriz diyorum.


Sevgilerimle
Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi