1 Kasım 2014 Cumartesi

GOSH SHOW ME VOLUME CARBON BLACK MASCARA İNCELEMESİ

Kasım ayının rimel ve fondoten ayı olacağını sizlere instagramdan duyurmuştum.Geçenlerde Gosh markası hakkında önizlenimlerimi de sizlerle paylaşmıştım.Sıra rimellerine geldi.

İlk sıraya en çok dikkatimi çeken rimeliyle başlamak istedim.Yoğun siyah rengi ve kocaman kıl fırçası ile Gosh Show Me Volume rimeli şık tasarımı ile dikkatleri üzerine topladı diyebilirim.


Kirpik yapısı olarak plastik fırçalı rimelleri kullanmakta çok iyi olduğum söylenemez.Ya da şöyle diyeyim belki kirpik yapısından değildir de kendi beceriksizliğimdendir.


Bu rimel de büyük ve sık kıllara sahip fırçası ile ilk uygulamada çok güzel bir iş çıkardı aslında.Hatta çoğu rimele göre başarılı diyebileceğim kadar da memnun kalmıştım.
AMA İLK UYGULAMADA! Hemen paylaşalım ilk uygulamayı :


(*) Bu görüntüye aldanmayın; sonradan kirpikler ağırlıkla düşmeye başlıyor.

İkinci uygulamamda rimelde ambalajı sıkıca kapatmama rağmen garip bir kuruluk gözlemledim ve korkarak kirpiklerime uyguladım.Sonuç yine aynı olsa da 5-10 dakika sonra göz altlarımda dökülmeleri görünce şok oldum. Bu resim de malesef ispatı oldu.


İlk açtığımda yoğun olan rimel bir kere havayla temas ettiğinde o yoğunluğunu kaybetmiş ve daha kuru bir hal almıştı.


Aslında fırça şekli olarak güzel bulmama rağmen bu döküntülerin tek bir açıklaması var.Rimel sıvısı kirpiklerde tutunamıyor.Kirpiklere sürüldüğü anda çok aşırı bir şekilde kuruyarak 2.katı sürmenizi zorlaştırıyor hatta 2-3.katta topaklaşmalar ve yapışmalar başlıyor.

Kirpiğe tutunamayan rimel anında dökülme yapıyor ki evden dışarı dahi çıkmadan bu görüntü ile karşılaştığımı söylemem gerekli.

Sonuç olarak bir daha almayacağım; fırçasını yıkayarak kaş taramak için kullanacağım bir rimel olarak tarihe geçti.

Diyeceksiniz ki diğer rimelleri de mi böyle.Boombastic rimelini de denedim.Sonuç bu kadar döküntülü olmasa da kıvrımlığını yitirmiş ve aşağıya düşen kirpikler oldu.
Karar sizin..


Sevgilerimle
Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi