7 Kasım 2014 Cuma

GOSH BOOMBASTİC XXL VOLUME MASCARA İZLENİMLERİ

    Bazı rimeller vardır; evirirsiniz çevirirsiniz sonuç aynı olur.Hele bir de doğal olmayı seven ülke ürünleri ise bu daha çok yaşarsınız bu hissi.     Danimarka markası Gosh rimellerindeki durum da bu.Tek kat sür çık rimeli ile yine karşı karşıya olduğumu düşünüyorum.Bu yorumu yapmamın sebebi benim yoğun kirpikleri tercih ediyor olmam öncelikle bunu belirteyim.


     Plastik ve minik dişli fırça yapısını Essence I love Extreme rimelinden biliyoruz.Evet; seveni çok biliyorum.Ama çoğu arkadaşımın paylaştığı o yoğun kat uygulanmış kirpiklerde benim gördüğüm volümlü ama topak deryası görüntü inanın ki rahatsız ediyor.İlk katta kirpikler ayrılıyor buraya kadar herşey çok güzel.Ama bu görüntüden tatmin olmayanları hoşnut kılmayınca katlar çıkılmaya başlıyor.
1...2....3....
    Sonuç topaklanmaktan kalınlaşmış kirpikler.Hemen paylaşalım :

Bu tek kat uygulama ve herşey yolunda görünüyor; dolgunluk pek yok gibi :


Katlar arttıkça problem de artıyor; yapışmaya ve kalınlaşmaya bakın :


Bu görüntüye normal dediyseniz kirpiklere bir de yandan bakalım.Yukarıda dediklerime hak verecek misiniz bakalım?

    Rimelden beklentiniz eğer dolgunluksa aradığınız dolgunluk katman katman olup topaklanmış kirpikler olmamalı.Çünkü bu tip fırçaya sahip rimeller tek kat rimelleridir bana göre.Volüm veren esas rimel kirpiğinizi sıkıca kavrar, kalınlaştırır ancak kalınlaştırırken ANGORA YÜN KAZAK GİYMİŞ görüntüsü vermez.

     Çoğunluğunuz 'ben sürmeyi beceremiyorum' diyor; ürün katmanlaşıp gün içinde kirpikleri bayrak gibi indirince.Kendinizde kusur bulmayı bırakın.Bal gibi sürüyorsunuz aslında.Sorun rimelin kıvamı ve kirpiğinizi tutuşundan daha doğrusu tutamayışından kaynaklanır.Bunu da en güzel bu tip fırçalar yapar.

     Neden? Hemen söyleyeyim:

   Plastik fırçalı da olsa fırçadaki dişler kısadır.Kısa diş ürünü çok yoğun alır ve eğer rimel sıvısı fazla kaliteli değil ve ürün çabuk donabilen bir yapıya sahipse geçmiş olsun.Kirpik birden bire ağırlaşır, gün içinde ağırlığı kaldıramaz ve aşağıya düşmeye başlar.Sonuç? Pıt... pıt.. pıt dökülmeler...

     Evet bu rimel de işte böyle bir rimel.Tekrarlamam gerekirse Essence I love Extreme rimelini sevdiyseniz bu rimeli de seversiniz.Ama dediğim gibi küçük ve kısa diş sıkıntı yaratır.Buyrun fırça yapıları birebir :   Eğer doğal görünümlü kirpiklerden hoşlanıyor ve tek tek ayrılmış görüntü istiyorsanız bu rimeli tek kat ya da en fazla 1.5 kat kullanın.Ve özellikle uyarmak isterim ki o buçuk katı dahi çıkmak isterseniz ilk katın kurumasını SAKIN beklemeyin.

    Boom! Etkisiyle havaya uçmuş kirpikler benimkilerde olmadı.Kirpiklerim gün içinde düştü ve ağırlaştı.Vaad ettiği o XXl volüm görüntüsünü de almadım.Rimel rengi de ortalama siyahlıktadır.

   Bilmiyorum belki başka arkadaşlarım bu ürünü sevecektir.Hatta instagramda da belirttiğim gibi çalışan arkadaşlarımızın size bu rimeli önermesi " videolarda bu rimeli kullanıyorlar" şeklinde olacaktır.

    Bir daha tercih etmeyeceğim bir rimel olan Gosh Boombastic XXL Volume mascarası benim kirpik zevkime uymadı.Sizinkine uyarsa güle güle kullanın.Karar ve zevk sizin.


Sevgilerimle.
Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi