30 Kasım 2014 Pazar

GOLDEN ROSE STYLE LINER BLACK&BLACK EYELİNER HAKKINDA DÜŞÜNCELERİM

    Makyaja yeni başlayan biri için işin en zor kısmı sanıyorum eyeliner uygulamak.Unutmayın ki o makyajlarına bayıldığınız hiçbir kadın eyeliner uygulamayı annesinin karnında öğrenmedi.Hepimiz uygulaya uygulaya eyelinera elimizi alıştırdık ve ZAMANLA, YAPA BOZA öğrendik.Yetenek dediğiniz şey doğuştan geliyor olabilir ancak bu bir yetenek değil.Tamamen el yatkınlığı!

     Eyeliner fırçaları da yapacağınız uygulamaya göre değişiyor.Örneğin keçe uçlu ve sert fırçalı eyelinerlar yeni başlangıç yapanlar için uygunken, bu yazımızda yer vereceğimiz kıl inceliğinde ve yumuşak fırçalar ise eli alışmış olan bayanlar için.

    Eğer eliniz yatkınsa ve kuyruklu modelleri seviyorsanız Golden Rose Style Liner Black&Black Eyeliner tam da sizler için üretilmiş eyelinerlardan biri.
     Yoğun ve parlak siyah rengiyle birçok eyelinerımın pabucunu çok kısa bir süre içinde dama attıran bu eyeliner ile ister kalın, ister ince her türlü uygulamayı yapabilirsiniz.

     Renk olarak isminden de anlaşılacağı üzere yoğun siyah rengi var.Ben mat formda eyelinerları görüntü olarak pek sevmiyorum.Sanki gün içinde değişime uğramış ve matlaşmış bir görüntü verdiğini düşündüğüm için genellikle parlak bitirişli linerları tercih ediyorum.Eğer siz de mat bir görüntü tercih ediyorsanız bu eyeliner sizin beklentinizi karşılamayacaktır.


     Kıl kadar ince fırça formunda olması başlangıç seviyesindeki arkadaşlarımızı zorlayacaktır.Ama benim gibi elini yatkınlaştırmış arkadaşlarımız rahatlıkla bu tip fırçayı kullanabilecektir.Kıl fırça kuyruklu modeller için çok da uygundur aynı zamanda.Çünkü kuyruğun keskin bitirişini bu tip fırça ile çok daha rahat uygularsınız.

    Bu eyelinerın en sevdiğim özelliği sadece yoğun siyah olması değil.Gün içinde akma ve dağılma yapmaması.Uyguladığımdan beri bir kez olsun dağılma ve harelenme yapmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

     Herşey buraya kadar çok güzel ve memnun edici.Bu eyelinerın tek dezavantajı sürüldüğü anda sabitlenen bir eyeliner olması.O sebeple hatayı düzeltmek zorlaşır, üzerinden geçerseniz de katmanlaşarak topaklanmış bir görüntü verebilir.Yukarıda da belirttiğim üzere bu tip bir eyeliner eli yatkın olan arkadaşlarımız için uygun olduğundan daha başlangıç aşamasında olan arkadaşlarımız için uyarıda bulunmak gerekiyor.


     Eğer sizde her modeli uygulamak ve net bir görüntü istiyorsanız bu eyeliner şans vermeyi kesinlikle hakediyor.


    Sevgilerimle
    Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi