9 Kasım 2014 Pazar

GOLDEN ROSE QUİCK DRY TOP COAT İZLENİMLERİ

    Kadın olmak zor....    Diyerek yazıma başladım ki şimdi film şeridi gibi hayat hikayeniz gözünüzün önünden geçecek.Hadi bakalım.

  Öğrencisin, derse 1 saat var daha otobüse bineceksin, ojeyi hangi arada süreceksin?  Hadi sürdün diyelim hangi derede kurutacaksın?

  Çalışıyorsun, işe geç kaldın.Zaten işyerindeki hatunlar seni baştan aşağıya süzüyor! Ojesiz mi çıkacaksın? Hadi sürdün diyelim blazerını giyerken çoktan bozuldu ojeler...

   Ev hanımısın, kocan kahvaltı bekler,  çocuk okula gidecek,  akşam yemek yap, ortalığı topla... Kendine ayıracağın 5 dk da oje nasıl kurusun!!!

     Geçti mi gözünüzün önünden.Tamam, o zaman bu yazıyı okumaya hazırsınız.    Oje kurutmak için eskiden elimizi soğuk suyun altına koyup parmaklar donana kadar (!!) bekliyorduk.Sonra sivri zekalar çalıştı ve oje kurutucu sprey keşfettiler! Hemen koşuldu alındı, bakıldı ojeli tırnakların üzerinde kabarcıklar var!

   Buna mı para verdim ben, üstelik leş gibi de kokuyor!  Sonra Watsonsda duyuldu ki NYC diye bir marka var öyle bir oje yapmış ki 1 dkda hem parlak,  hem de kurumuş tırnaklar dediiiiik....
     OJE KALKTI!

    Kimimiz şuanda Gratislerde satılan NK marka sanıyorum onun kurutucusundan memnun olduk, kimimiz de benim gibi Golden Rose markasını denemek istedi.


    Golden Rose Quick Dry Top Coat Nail Care Line serisinin bir üyesi.Tırnaklara oje sürdükten 1 dk sonra uygulayın talimatıyla ojemizin kuruma süresini minimuma indirmeye çalışıyor. Başarıyor da.


   Ojemi iki kat sürdükten 1 2 dakika sonra üzerine sürdüğümde ojem çok kısa sürede kuruyor.Ojenin parlaklığını ve dayanıklılığını arttırması da çok sevdiğim özelliklerinden biri oldu.


    Kimi top coatlar oje üzerine uygulandığı zaman soyulma yapabilir.Quick Dry Top Coat ojesini tek kat uyguladığınızda böyle bir soyulma da olmuyor.Hemen kurumuş ve parlak,  uzun süreli dayanıklı tırnaklarınız ile vakitten kazanmak için bana göre faydalı bir ürün.
Sevgilerimle
Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi