21 Kasım 2014 Cuma

DEBORAH DAİLY DREAM FONDOTEN İNCELEMESİ

Anlıyoruz ki kozmetik dünyasında ürün üretiminin sonu yok.Önce BB krem ile tanışan bizler CC kremlerin çıkması ile BB kremin pabucunu dama attık.Ancak alfabe geniş tabii;  tam CC kreme alıştık derken bir de DD Krem çıktı, hem de CC kremlerin tahtını fena sarsacak özelliklerle.
   DD kremler bildiğimiz fondoten yapısında ve BB-CC kremlere nazaran daha kapatıcı ve cilt kusurlarını gizlemede performansı daha yüksek kremler olarak tasarlandı.Tabii Deborah DD yapısını biraz daha genişletmiş; içeriğe bir de anti aging kimliği eklemiş.Yaş da 30 olunca hemen dikkatleri üzerine topladı.


Deborah markasının kendi deyimiyle DD- Daily Dream ileri teknolojinin getirdiği HEPSİ-BİR-ARADA fondöten.Kremsi yapısıyla her ne kadar fondotenlere benzese de yaşlanma karşıtı içerikle formüle edilmiş biyolojik açıdan eksikleri yerine koyan yapıda ve pigmentler ve aydınlık düzelticiyle cildin daha dolgun görünmesini ve anında görünümünü ve dokusunu kusursuzlaştırmayı hedefliyor.Özellikle 30 yaş üzeri kadınlar için tavsiye edilen DD Daily Dream Fondöten kusurları örttüğünü ve renk tonunu yüksek  bir performans ile dengelemekle kalmayıp; cilde derinlemesine nem veriyor ve cildi dış etkenlerden koruyor.
    Eğer 30 yaş ve sonrasıysanız cilde aydınlık veriyor ve cilde daha canlı ve genç bir görüntü kazandırıyor.İçerdiği 15 faktör spf de cabası.


   Benim cildim karma yapıda ancak kışın kurumaya meyilli bir cilt.Nemli bir bitiriş sağladığı için eğer mat bir görüntü arayışında iseniz bu ürün size göre değil.Ama daha canlı, parlak ve aydınlık bir görüntü istiyorsanız ve amacınız mat bir görüntü değilse aradığınız fondotenlerden biri olabilir.


    Ürün leke problemim olmasa da cildimdeki eşitsizlikleri güzelce dengeledi ve kapatıcılığı da tatmin edecek vaziyette.Sürdüğüm an gerçekten canlı, çizgilere dolmamış ve fondotesiz halinden daha aydınlık/ışığı yansıtan bir görüntü elde ettim.

    Geçenlerde size Yves Rocher fondotenlerden çok memnun olduğumu yazmıştım.Aynı şekilde Deborah DD fondoteninden de memnun kaldım.

    Dikkat çeken başka yönleri daha var bu ürünün.Bu ürünü dilerseniz fondoten olarak; dilerseniz çok ince bir yapıda sürmek kaydı ile makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.
    Ben kapatıcılığını, cildime verdiği nemli ve sağlıklı görüntüyü çok sevdim ve rahatlıkla sizlere tavsiye edebilirim . Ürünün uygulanmış resimlerini instagram hesabımdan takip edebilirsiniz.

ZZ krem incelemesinde buluşmak dileğiyle :)))


Sevgiler
Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi