21 Ekim 2014 Salı

BEBAK SUYA DAYANIKLI GÖZ VE DUDAK MAKYAJI TEMİZLEYİCİSİ DENEYİMLERİM

Makyaj yapmak iyi güzel de; gece yatmadan önce makyajı çıkartmak dert.Sabah yeterince vaktin var deseler saatlerce sindire sindire makyaj yaparım ama makyajını çıkaracaksın deseler 2 dakika bile geçmek bilmez.

Her ne kadar makyaj ürünleri  artık günümüzde mümkün olduğunca az hasar verse de kozmetik kozmetiktir unutmayın.Üşeniyorum demeyin, cildinizi en güzel şekilde temizleyin ki 50 yaşında da o surat sizinle olacak.

    Instagram alemine girdiğimde çok sevdiğim Bebak markası bu kadar aktif değildi.Sosyal medya ve biraz da bizlerin çabaları ile daha geniş kitlelere ulaştı ve sadece annelerimizin bildiği marka artık yeni ürünler çıkarıyor.Hatta hiçbir yerde olmayan argan serisi bile çıktı diyebilirim.

     Bebak temizleme sütünü paylaştığımda insanlar çeşitli hurafeler içindeydiler.Acıbademin yüzü tüylendirdiğini iddia eden kitleler vardı.Özellikle bu şehir efsanesini kırmak gerekiyordu zira tüy çıkartan ACI BADEM DEĞİL, TATLI BADEMDİ! Paylaşımlarım ile bu bilgi kirliliğini kırmaya yardımcı olabildiysem ne mutlu.

    Sizlerle paylaşacağım ürün bildiğimiz ürünlerden farklı.Bu ürün bir göz ve dudak makyajı temizleyicisi.


    Suya dayanıklı makyajlar için üretilmiş se olsa suya dayanıklı makyajları çıkarmada çok da başarılı bulmadığımı belirtmek zorunda olduğum bu ürün yapı olarak yağlı.Pamuğa döktüğünüz ürün cilde temas ettiğinde gözü yakacak derecede yağlı bir his veriyor.Ruj çıkarmada ise çok başarılı.Kalıcı rujlarda test ettim ve performansını başarılı buldum.


    Ürünle makyajınızı sildikten sonra yüzünüzü su ile durulamanız gerekiyor. Aksi halde yağlı bir surat cildinizde her tür sivilce, yağ butonu oluşturabilir.O sebeple makyajınızı sildikten sonra durulamanız şart.


   Her ne kadar içeriğinde paraben ve türevlerinden eser olmasa da ben hassas gözlere sahip olan arkadaşlarımızın bu tip yağ bazlı temizleyicilerden uzak durması gerektiğini düşünüyorum.Hafif yanma gözlemlediğim için dikkat etmek gerekiyor . İçeriğindeki papatya özlerine rağmen bu yanma ilgi çekici bir durum açıkçası.

  Ben bu ürünü eczaneden bulabilmiştim arkadaşlar.Hala nedenini anlayamadığım durumdan size bahsetmek istiyorum.Rossmann, Watsons ve Gratislerde Bebak ürünleri neredeyse hep eski seri.Ne zetinyağlı ne de argan yağı içeren ürünlerinin hiçbirini bulamıyoruz.Bunun sebebi konusunda Bebak firmasından açıklayıcı bir mail istiyorum sizlerin huzurunda.

   Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi