19 Eylül 2014 Cuma

SUYA DAYANIKLI KAŞ KALEMİ ARAYANLAR! İLACINIZ BURADA!

Yaz sıcağında kaşlara dolgunluk vermek ne zor..Bazı kalemler o kadar çabuk dağılıyor ki kaş yapayım derken hakikaten göz çıkartıyosunuz.Kahverengi dalgalanmalar, çevreden gelen "kalemin dağılmış"uyarılarıyla pes diyen benim için uzun süredir kullandığım akmayan ve dağılmayan suya dayanıklı bir kaş kalemine büyük bir rahatlıkla yer verebilirim artık.

Kaş liner da ne imiş? Diye elimi attığımda hakikaten eyeliner gibi bir kaş kalemi ile karşılaşmıştım geçen sene. Esmerler bilirler koyu kahve kaş kalemleri siyah saçta hep kızılımsı durur, baktım ki mat bir koyu kahverengi.Bir de dağılmıyor.

Bu liner aslında yeni bir ürün de değil.Zaten standlarda mevcuttu. Ancak son serideki kaş ürünleri çoğunlukta olunca daha dikkat çeker hale geldi ve renk skalası da geliştirildi.

Eyebrow liner ürününün dış görünüşü şöyle arkadaşlar :

Aaa!! Bu bildiğin eyeliner dediğinizi duyar gibiyim şuanda.Kaşın da linerı oluyor işte.Ben 02 numarasını almıştım 1.5 senedir rengini değiştirmeden kullanıyorum.Hatta niyeti bozup kahverengi eyeliner olarak da kullandım.

Eskiden renk skalası şu şekildeydi:


Şimdi ise renk seçenekleri arttı :


Kaşlarımıza bu ürünü uygularken dikkat etmemiz gerekiyor.Linerı uygulasanız bile kaş fırçasıyla dağıtsanız iyi olur.Biraz yoğun bir renk veriyor, fazlası frapan bir görüntü verir.Daha hafif bir görünüm isterseniz hafif hafif, daha yoğun ve karakteristik bir görüntü isterseniz bastırarak uygulamanız gerektiğini söyleyeyim.

Kalıcılığına gelince kalıcı gerçekten :) İnstagramdan takip edenler bilirler; uygulanmış haller aşağıda :)

Kaşlarımın doldurulmuş hali :Kaşlarımın normal hali de bu şekilde, farkı anlayabilirsiniz.
Bu kaş linerını yukarıda da belirttiğim gibi kaşınızı doldurmak için ya da kahverengi liner olarak gözlerinize de uygulayabilirsiniz.

Benim severek kullandığım eyebros linerı alırsanız iyi günlerde kullanın.


Sevgilerimle

NihanCopyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi