23 Eylül 2014 Salı

NİVEA FRESH NATURAL DEODORANT VE FRESH NATURAL SPREY YORUMLARIM

Bazı kokular vardır ki bize çocukluğumuzu, ailemizi, anılarımızı, gençliğimizi hatırlatır.Mutluluk verir, özletir, gülümsetir.Nivea deyince benim aklıma küçüklüğüm ve ilkokuldaki halim geliyor.O zaman Nivea kremler kocaman teneke kutularda olurdu ve ben babaannemin bitirmiş olduğu Nivea kremlerinin kutularıyla oynardım.Neyse.

   Elbette ki zevke hitap eder işin koku kısmı.Nivea son zamanlarda çeşitli serilerde deodorant ve koltuk altı sticki çıkarmış olsa da kendi "has" kokusu asla raflardan eksilmedi.Öyle bir koku ki kremsi, pudra kokularını anımsatan tertemiz bebek kokan harika bir esansı var.Sanıyorum sevmeyeni çok azdır.    90'lı yıllarda deodorantlar 24 ya da 48 saat koruma vaat edemezken şimdi firmalar daha uzun süre koruma sağlayan deodorantları ard arda raflara dizmiş durumda.Bir klasik olsa da  Nivea da uzun süredir deodorantlarını 48 saat korumalı olarak piyasada yer alıyor.

AŞAĞIDA YAZACAĞIM İKİ ÜRÜNDE DE PUDRA BULUNMUYOR.

DEODORANT:


    48 saat gerçekten doğru mu diyecek olursanız,  sadece kötü kokular için evet diyebilirim. Ancak 48 saat boyunca sıcaklarda koltuk altını kupkuru tutan bir ürün ben daha görmedim.Zaten çok terleyen bir insan olmadım hiç, o sebeple kokusunu muhafaza etmesi,  kötü kokular meydana getirmemesi, iz yapmaması benim bir deodoranttan beklentim.


     Kokusunu muhafaza eden bir deodorant bu.Giysilerinizde iz yapmıyor ve en önemlisi ciltte leke yapmıyor. Bu hususta sizi uyarmam gereken durum şu; daha önce değişiklik yapıp Rexona Duş Ferahlığı deodorantını kullanıyordum.Memnundum da; ancak sprey dizaynını değiştirince benim parmakları zorladı açıkçası.Zorlandığım bir gün spreyi çok yakından sıkmışım karaya çalan lekeler oldu tenimde, daha yeni yeni geçiyor.O sebeple sprey kullanımı daha kolay olan ve eski takındım Nivea'ya yeniden dönüş yaptım.

POMPALI SIVI SPREY :


   Bir de aynı kokuya sahip sıvı spreyi var ki; o daha da kalıcı bir ürün.Bir nevi parfüm gibi düşünün bunu.Hem kullanımı kolay, hem ferah, hem hafif.Deodorantı koltuk altı bölgemize, sıvı spreyi de normalde parfüm uyguladığınız yerlere uygularsanız çok daha kalıcı bir koku elde edebiliyorsunuz.   Özellikle aerosol spreylerin içeriğinde bulunan sıkıştırılmış olan gazlardan rahatsız olan kullanıcılar için geliştirilmiş bir ürün.Yalnız bu sıvı spreyin deodoranttan farkı 24 saat koruma sağlaması. Zaten bu ürünü parfüm niyetine kullandığım için pek de bir sıkıntı olmuyor.

   Benim gibi pek de yeniliklere açık olamayan,  değişikliklere alışmakta zorlanan birinin eski kokusuna dönmesine şaşırmamak gerek.Şimdi keyfini çıkarmak kalıyor :)


Sevgilerimle

Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi