7 Eylül 2014 Pazar

FLORMAR EYEBROW FİXATOR MASCARA YORUMLARI

Bugünkü konumuz kaşlarımız.Hepimizin kaş konusunda ayrı bir zevki var, kimimiz yay gibi kaşları tercih ederken, kimimiz ise bold dediğimiz kalın ve karakteristik kaşları tercih ediyor.Ama tercihlerimizde buluştuğumuz iki ortak nokta var ki;

•Hiçbirimiz gün içinde düşen kaşlar istemiyoruz. 

•Hiçbirimiz boşlukları olan kaşlar istemiyoruz.

Işte bugünkü yazımız ilk ortak nokta; yani düşen kaş sorununu çözümlemeye yarayan bir ürünle alakalı.

Kaşlarımızın her daim düzgün durması hiç de fena olmaz, her kaş tipi için geçerli değil elbette; sık, gür ve iyi kesilmiş şekilli kaşlarda bu tip bir sıkıntı olmasa da uzun ve dağınık kaşlarda gün içinde inatçı bir hareketle sağa sola dağılma ve düşme problemi yaşanabiliyor.İşte kaş sabitleyici mascaralar da en azından bu görüntüyü kaldırmaya yönelik ürünler olarak raflarda yerini aldı pek çok markada.

Yves Rocher ile yapmış olduğu ortaklık neticesinde gün ve gün kendini geliştiren Flormar geçtiğimiz günlerde kaş sabitleyici mascara üretti.Bize de kullanıp sizlere aktarmak düştü.


ÜRÜN NASIL?

Ürün ambalajı malzeme yapısını göstermeyen opaklıkta düz siyah bir ambalaja sahip.Miktar olarak da küçük bir ürün.


Ürünü açtığımızda içinden mascara şeklinde ama kaş boyumuza uygun küçüklükte plastik bir tarak çıkıyor.Uygulama bu şekliyle kolay ama aşağıda bahsedeceğim dezavantajlara sahip olan bir fırça.Ürün saydam beyaz bir yapıya sahip.Renkli değil.Kaşlarınıza sürdüğünüz zaman ıslak bir görüntü veriyor.

KULLANINCA NELER OLUYOR?

    Yukarıda fırça yapısına küçük ve plastik bir tarak şeklinde demiştim.Evet küçük olması uygulama kolaylığı sağlasa da plastik ve aralıklı tarak yapısı saydam ürünün fazla gelmesine ve kaşı fazlaca ıslatmasına sebep oluyor.Haliyle bu kadar ıslak bir görüntünün çok hoşa gideceğini sanmıyorum.

   Zira kaşlarımızı doldurmadan bu ürünü kullanırsak bu ıslaklık kaş aralarını daha da boş görünmesine sebep oluyor.Doldurup uygularsanız kendi ürünü olan Flormar Eyebrow Linerı çözüyor!


    Ürünün saydam beyazlıkta olmasının da handikapı var, benim gibi koyu renk kaşlarda biraz garip durduğunu söylemeliyim. Ürünü kaş renklerine göre renk veren bir yapıda yapsalardı çok daha memnun edici sonuçlar elde edebilirdik diye düşünüyorum.

    Mascara sıvısını kaşlarınıza sürdüğünüz zaman sadece ıslak kaşlar elde ediyorsunuz, herhangi bir katılaşma ve sabitleme görmedim ben.Kaşlarım yine aynı ıslaklıkta ve yumuşaklıktaydı dolayısıyla sabitleme de göremedim.O sebeple bu ürünü bir daha alırmısın diye soracak olursanız üzülerek almam derim.

Kaşımdaki görüntü budur, etkisiz :
 Ürünün fiyatı 12.50 TL idi; ancak bunlar kampanya fiyatı daha sonra arttırılması olası.

GELELİM FLORMAR'A...

     Bildiğiniz gibi instagramda flormar markasına yönelik yaptığım ürün eleştirileri için firmanın benden mail istediğini,  mail göndermeme rağmen geri dönüş yapılmadığını yazmıştım.

    Firma yetkilileri vakit kaybetmeden bana ulaştı ve sorunu karşılıklı olarak çözdük ve sağolsunlar çok ilgilendiler.Çünkü ben de info@flormar.com mail adresine mail atmışım ekran görüntüleri ile sıkıntıyı çözdük.Buradan tatlı sohbeti için Melisa Hanıma ve mailleri için Elif Hanıma teşekkür ediyorum.

Yalnız...

Bahar aylarında bir pr firması benden adres istemişti ben de vermiştim.Flormar yetkilileri ilginç bir şekilde blog kayıtlarında olmadığımı belirtti ki benim problemim adresimi vermiş olmamdı.Benim mailime cevaben Blog ve instagram takip eden sayısına göre değerlendiriyoruz denilince açıkçası sinirlendim.Kaygım ürün değil, adres vermiş olmamdan dolayı duyduğum endişeydi; ancak sanıyorum kendilerine gelen "bana da ürün gönderin" maillerinden sıkılmış olmalılar ki ben de bu şekilde algılandım ve gerçekten sinirlendim.Mail kayıtları mevcut :) Bu algı da blog dünyasının göründüğü gibi olmadığını ve firmaların da bu tip maillerden bıktığını birkez daha görmeme sebep oldu.

  Sonuç itibariyle gösterdikleri nezaket ve ilgi için tekrar teşekkür ediyorum. Ancak ürünü beğenmediğimi de söylemek zorundayım.Bu ürün;

  •Normal bir mascara şeklinde, 

  •Yarı şeffaf ve kaş tonunda renk veren, 

  •Daha çok sabitleyici bir ürün olursa herkesin verim alacağını düşünüyorum.Sevgilerimle
Nihan
   
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi