10 Eylül 2014 Çarşamba

FARMASİ METALİC BLUE EYELİNER DENEYİMLERİM

Renkli makyajlar bana hep daha neşeli ve eğlenceli gelmiştir, ancak ten koyu dolayısıyla renkli olunca çok fazla renk tercih etmediğimi itiraf ediyorum.Renk olarak belki mavi, pemve, yeşil gibi renkleri krem ya da beyaz farlar ile kombinleyip yumuşatıyorum; yoksa düz bir renkli farı gözüme uygulamak çok da tarzım değil açıkçası.

     Renkli olarak tercih ettiğim bir makyaj stili ise göz kalemleri kullanmak.Renkli göz kalemi ve eyelinerlara şans verebiliyorum.Mavi eyelinerlar da bunlardan biri,  genellikle maviye çalan lacivert eyeliner kullanabiliyorum.

    Farmasi kataloğunu kurcalarken gözüm renkli ve metalik görünüm içeren eyelinerlar dikkatimi çekti.Daha önce Flormarın bakır tonlarında bir glitter linerını kullanmıştım ama simleri dağılıyor,  çiğ bir görüntü veriyordu.Ama yine de denemek istedim ve mavi rengini tercih ettim.


    Farmasi Metalik Blue Eyeliner içinde mavi metalik pigmetler olan ışıltılı formda bir eyeliner.Ürün oldukça sıvı olduğundan kıl fırça kullanılmış.    Ürünü tek başına uygularsanız net bir görüntü elde edemiyorsunuz; belki 3 ya da 4. Katta kendi rengini verebiliyor. Bu yoğun renk ve metalik bir görüntü isteyenler için olumsuz bir özellik.

     Ancak bu eyelinerı aynı tonlarda ya da daha koyu tonlarda bir göz kalemi ya da mavi renkte bir gel eyeliner ile kullanırsanız ürün hemen gerçek rengini ve metalik ışıltısını veriyor. Eğlenceli ve aydınlık gözler elde edebilmeniz bu şekilde mümkün.Ben Maybelline Lasting Drama Gel Eyeliner ın mavi renginin üzerine uyguladım.

    Yoğun görüntüden hoşlanmayan arkadaşlarımız alt ve üst kirpik diplerine hafif ışıltı vermek için de bu ürünü kullanabilir.Ya da kirpik uçlarına eyelinerın ışıltılarını dokundurarak sevimli ve bir o kadar da feminen bir görüntü elde edebilirsiniz.

     Ürünün göze sürüldükten sonra akma, dağılma yaptığını gözlemlemedim hatta metalik görünümünde dökülme  ve kabuklanma meydana gelmedi.    O sebeple severek kullanacağınız değişik bir eyeliner olduğunu düşünüyorum. Uygulamalı resmini de sizlerle paylaşayım.

Sanırım yeniliklere açık olmak gerekiyor.Sonuç hiç de fena değil.


Sevgilerimle
Nihan
--- Farmasi üyeliği için: İlgili linkten Farmasi kayıt formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Kayıt bilgileriniz alındıktan sonra hemen Farmasi Üyelik işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz.
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi