3 Ağustos 2014 Pazar

RİMMEL WONDER'FULL WİTH ARGAN OİL MASCARA YORUMLARI

    Herhalde en sık maskara yenileyen firma hangisi diye sorsanız hiç tereddütsüz Rimmel markasını söylerim size. Uzun bir süredir Scandal Eyes serisi ile sürekli olarak maskara geliştiren Rimmel sonunda bu seriye dahil olmayan bir maskara geliştirdi.Sonunda diyorum çünkü Scandal Eyes serisini yorumlarken sizlere hep açık bir kapı ve soru işareti bırakmıştım.

    Nihanperi bloğu için haftada 2 ya da 3 gün kozmetik mağazalarında keşifler yaptığımı hepiniz biliyorsunuz.Bu keşifler en yeni ürünleri ilk olarak sizlere aktarmamı sağlıyor. Rimmel Wonder'full with Argan maskarası da bu ilklerden biri.Ki daha Watsons bile sayfalarında bu rimele henüz yer vermedi.


     Kirpik yapımdan mıdır bilmem plastik ve taraklı fırçalardan daha çok verim aldığımı söyleyebilirim.Hatta Loreal Wings Midnight Black maskarası ve Farmasi All İn One maskarası da son memnun kaldığım maskaralardı.Fırça yapısına baktığımızda genellikle yukarıda belirttiğim tipteki fırçaya sahip rimeller çok daha güzel benim için.

     Rimmel Wonder'full Argan Yağlı maskara kirpikleri tarayarak dolgunlaştırmayı hedefleyen bir maskara. "Smooth Oparate" iddiası ise aynı zamanda kirpikleri düzgünleştirdiğini gösteriyor.Bazı rimel uygulamalarında yapışan ve karışan kirpikleri görebiliyoruz. Bu rimelin hedefi ise kirpikleri düzgün bir şekilde tarayarak topaklaştırmadan kalkık ve güzel görünen kirpikler yaratması.

    Ambalaj olarak benim zevkime göre Rimmelin yaptığı en şık maskara diyebilirim. Dore rengiyle çok şık bir görüntü sağlanmış.     Dediğim gibi fırça plastik ve dişli bir şekle sahip.O sebeple uygulaması çok daha kolay.Kirpikleri tarıyor ve güzel bir şekil veriyor.

      Ekstra artısı ise argan yağı içermesi ki içeriğinde argan yağı olduğunu rimelin yapısından anlayabiliyoruz.Çoğu rimelin aksine daha akışkan bir yapısı var.Esasen akışkan rimeller beni korkutur; çünkü kirpikleri yapıştırmaya meyilli bütün rimeller bu şekilde akışkan yapıya sahip rimellerdir.Ancak ben böyle bir sorunla karşılaşmadım.       Kirpiklerimi güzel bir şekilde tarayarak dolgunlaştırdı.Akma ve topaklanma yaptı mı diye sorarsanız Scandal Eyes serisinden farklı olarak ve bir harelenme ne de kirpik altlarında dökülmelere rastlamadım. Bu da benim için çok güzel bir özellik, zira rimelsiz dışarı çıkmam genellikle.

      Rimel içeriğinde yağ olması kirpikleri besleme faydasının yanı sıra rimelin daha parlak bir görüntü vermesini sağlamış. Ortalama siyahlıkta bir renge sahip olmasına rağmen siyahlığında güzel bir parlaklık var.     19.90 fiyata göre oldukça fonksiyonlu ve memnun kalabileceğiniz bir rimel olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

     Bu rimeli kullanarak yaptığım bir makyajı da yazımıza ekleyerek yazımıza son verelim.


    Umarım yazı sizler için faydalı olmuştur.

    Bir sonraki yazımızda görüşmel dileğiyle.
    Sevgilerimle
     NIHAN
     
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi