16 Ağustos 2014 Cumartesi

FARMASİ 3 İN 1 STAR FRUİT DUŞ JELİ VE ŞAMPUAN ETKİLİ BANYO KÖPÜĞÜ YORUMLARI

Duş bir keyiftir aslında öyle değil mi? Ferahlık, yenilenme hissi ve güzel kokular deyince bu 3 hissin bir arada olduğu duş akla geliyor.

Benim çocukluğumda duş jelleri yoktu. Hacı Şakir Beyaz Sabun, Dalan Zeytinyağlı sabun kullanır ateş gibi suyun içinde, termosifon sıcaklığında yıkanırdık.Şimdi sabunlar bir kenara itildi; önce duş jelleri çıktı, sonra banyo köpüğü derken sektör iyice gelişerek HEM DUŞ JELİ, HEM BANYO KÖPÜĞÜ HEM DE ŞAMPUAN yaptılar.3'ü bir arada!

Ben eski kafalıyım kızlar.İsterseniz eleştirin, beyaz sabunum olmadan kendimi temizlenmiş gibi hissetmiyorum.Duş jellerinin sabunlar kadar temizlediğine halen de pek inanmam.Bu benimle ilgili bir durum ama, şimdiki duş jelleri hem temizliyor hem de hoş bir koku bırakıyor aslında.

  Geçenlerde (1ay oluyor tabii) kargoyla gelen ürün beni çok şaşırttı.
"Hem banyo köpüğü,  hem duş jeli, hem şampuan"

Şampuan?? Yanlış okumamışım, evet şampuan.

Farmasi bir Türk markası kızlar.Bugüne kadar pek çok banyo köpüğü ve duş jeli olarak kullanılan ürünler denedim ama şampuan olarak kullanılanı ilk kez Farmasi'de gördüm.Düşünsenize tatile çıkacaksınız bir ürün her işinize yarayacak.Adamlar yapmış!
500 ml gibi kocaman şişeyi her gün duştan çıkmadığımdan adeta yamyam gibi kullandım.Ve artık yazabilirim :)


   Bana deneyimlemem için gönderilen ürün limon ve aleo vera özlüydü.Ferah bir kokusu var, limonun ferahlatıcı etkisini koku anlamında kullanmışlar.Aleo vera ise nemlendirme hedefi doğrultusunda ön plana çıkıyor.

     Koku anlamında bana hitap eden bir kokusu yoktu, çünkü ben ekşimtrak kokuları pek sevmiyorum. Çiçeksi bile olsaydı daha çok hoşuma gidebilirdi ama kokusunu bir türlü sevemedim.Üstelik konsantresi 2 kat olduğu için yoğun bir koku hissediyorsunuz.Duştan sonra kokusu kalan duş jeli daha icat edilmediğinden kokusu uçtuğu için çok da sıkıntı yaşamadım. İçeriğindeki yıldız meyvesi bütün kokuyu malesef ekşitiyor.    Ürün aynı zamanda banyo köpüğü de olduğu için gayet köpürüyor.Ki ben kese kullanan biriyim, kese genelde köpürmez ancak bu ürünle bir hayli köpürme gözlemledim.Ha bol köpük bol temizleme midir?  Hayır, köpük işin gösteriş ve eğlenceli kısmıdır bence.Ama baloncukları görmek kimi mutsuz eder ki :)

     Ürün cildi kurutmuyor ama öyle gözle görülür bir nem de vermiyor.Pullanma da gözlemlemedim.Yalnızca saçlarımı uzatma çabalarım boşa gitmesin diye şampuan olarak kullanamadım ürünü.Şampuan özelliği hususunda malesef deneyimim yok.
İçerik konusunda paraben olmayan bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yalnızca içerikteki citric asit olmasa daha iyiydi.


Eğer küvetiniz varsa sıcak suyun içine bu ürünü damlatıp keyif yapabilirsiniz.Ya da kese/duş lifi gibi ürünlerin üzerine döküp yine köpüğün keyfini çıkarabilirsiniz.

  Bir daha alırmısın bu ürünü diye sorarsanız alırım! Diye cevap verebilirim. Ancak alacağım ürün ya gül ya da lavanta aromalısı olur. Zira onların kokusunun daha güzel olacağını düşünüyorum :)


Güzel bir keyifti, size de bol keyifler.


Sevgilerimle
Nihan
  
Farmasi üyeliği için: İlgili linkten Farmasi kayıt formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Kayıt bilgileriniz alındıktan sonra hemen Farmasi Üyelik işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz.
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi