17 Temmuz 2014 Perşembe

WATSONSTA LEZZETLİ KOKULAR- I Love Serisi

Merhabalar,

  Size küçük bir sır vereyim mi? Bundan 3 sene önceye kadar bakmazdım kendime, hani makyaj saç her zaman vardı ama vücut bakımını ihmal ederdim.Ama şimdi hiçbir bakımımı aksatma gibi bir lüksüm yok.ÇÜNKÜ HAYATI VE BUGÜNÜMÜZÜ ERTELEME LÜKSÜMÜZ YOK!

    Sevdiğim kokular arasında genelde böğürtlen ve vanilya kokuları üst sıralarda olduğu ve bir çok markada bir türlü istediğim kokuya ulaşamadığım için çok seçici davranmaya gayret ediyorum.Zira bazı ahududu/böğürtlen kokuları öyle ekşi ekşi hissettiriyor ki kendini, olduğum yerden uzaklaşabilirim!!

     Sevgili Watsons ailesinin I Love serisi ürünleri ile aslında kışın bizlere gönderilen hediyeler ile tanıştım.Seri inanılmaz, herşey düşünülmüş : Duş Jeli, Vücut spreyi, Vücut Losyonu, Nemlendiricili Vücut Yağı, El Kremi...kısaca bir bayanın duş sonrası vücut bakımı için herşey düşünülmüş!


I LOVE... EL KREMİ
     El kremi alırken dikkat ettiğim noktalar var.Örneğin elimi yapış yapış yapmaması, -afedersiniz- kir gibi soyulmaması, kokusunun kalıcı olması gibi. Bu krem benim için yoğun bakım kremi vasfında olmasa da çantaya atmalık, arada ferahlamak için, kışın ellerimi nispeten korumak için gayet güzel bir krem.


     Zaten böğürtlen ve ahududu kokusu o kadar tatlı ki yiyeceğim, az kaldı.Şaka bir yana ellerimi yumuşatmasını ve kokusunu çok sevdim.Yapışık bir his yaşamıyorum :)

I LOVE...VÜCUT SPREYLERİ


   Gelelim en hassas konuya.Koku...! Koku benim hayatımdaki herşey.Belki de bana kendimi harika hissettiren tek şey...Hele kokunuz beğenilmeyip en yakınınızdan laf işittiyseniz hayatta, beni çok iyi anlarsınız.

    Ben I love serisini çiftledim.Dayanamadığım iki vücut spreyini de aldım.Boyları düşünüldüğünde tam çantaya atmalık.Aklınıza geldikçe fıslayabilirsiniz yani!! Elbette vücut spreylerinin parfümler kadar sillage yüksekliği bulunmuyor. (Victoria's secret hariç)Ama kalıcılıklarını arttırmak biraz da sizin elinizde.Vücut kremleri, vücut yağları ile birlikte kullanırsanız kalıcılıkları biraz artıyor.

    BİRAZ...
   
    İsterim ki kalıcılıkları biraz daha iyi olsaydı ve ben saatte bir fıslamak zorunda kalmasam.100 ml ürün, küçük ama benim gibi kokusuz yaşayamayanlardansanız çanta için harika.Hindistan cevizlisi nispeten daha yoğun kokuyor.

   Seçeneklerde çilekli/milkshakeli ve mango/papaya da var ama benim beğendiğim bu iki seri oldu.Hatta mango/papaya kokusunu ekşi buldum.

I LOVE... DUŞ JELİ

    Her zaman dışarıda keyif olmaz, banyo keyfi de olmalı.Banyoyu mis gibi tatlı tatlı kokutan bu duş jeli oldukça bereketli 500 ml olarak.Tek kötü yanı banyo yaparken mis gibi kokan tenimden banyodan kısa bir süre sonra body butter kullanmazsam uçup gidiyor.


    Bu ürün sadece duş jeli de değil, banyo köpüğü de aynı zamanda.Dökün küvete azcık keyif sizin!
Gelelim en bayıldığım ürüne...

I LOVE...NEMLENDİRİCİ BODY BUTTER


   Lütfen dondurma külahınızla gelmeyiniz zira krem şantiden farksız, harika bir toz pembe renk! Harika bir nemlilik, yumuşaklık! Harika bir koku.

    Vücudumun nemli ve parlak durmasının, hatta bebek gibi yumuşak olmasının mimarıdır.Çabuk bitmesin diye butter olanı aldım ve aldığım günden beri sürüyorum.Bu ürünü şiddetle tavsiye ederim.

    Sonuç olarak Watsons hayatımıza pek çok yenilik getirdi ve ben seneler sonra bakıma başladım.Şimdi hem harika kokuyorum, hem de harika hissettiriyor.

UYARI ! BODY MİST İLE PARFÜMÜZÜ LÜTFEN BİRLİKTE KULLANMAYIN!


Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere!

Sevgiler
Nihan
    
  
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi