8 Temmuz 2014 Salı

RIMMEL SCANDAL EYES ROCKİN CURVES NOİR MASCARA ANALİZİ

Herkese merhaba,

Konu bloğa yazmak olunca yeni olan ne varsa elimden geldiğince alıp sizlere göstermek için can atıyorum.Bu yazı da bunlardan biri.


    Bahsedeceğim ürüne aslında aşinasınız.Bugüne kadar gördüğünüz en değişik fırça ile tasarlanan Rimmel Scandal Eyes Rockin Curves serisinden sizlere önceki yazılarımda bahsetmiştim.Ancak markalar hiçbir zaman durağan değil; waterproof ürün beklerken aynı rimelin bu kez "noir" yani karbon siyah/daha koyu siyah çeşidi çıktı.Hem de değişmiş ambalajıyla.Kadınların ilgisini çekmeyi çok güzel başarıyorlar.

     Zira ürün önceki rockin curves serisinden daha farklı ve "evet ben daha siyahım" dercesine siyah ambalajla piyasaya sürülmüş; haliyle gerçekten farklı mı şeklindeki soru işaretleri ile ürüne eliniz gidiyor.


      Önceki sürümünde de bahsettiğim üzere ürünün fırça yapısı S şeklinde ve firçadaki ince uç kirpiklerinizi en dipten uca doğru kavramak için, geniş bölüm ise hacim vermek için  tasarlanmiş.İlk kullandığımda gözüme yaklaştırmaya korktuğum fırçaya elim alıştığı için bu kez uygularken tereddüt etmedim.

ETKiLERi NASIL ?

     Firça vaadettiği gibi kipikleri kavrayarak yukari kaldiriyor ve kivrimli bir görünüm veriyor.Kirpikleri tek tek ayirma özelliği güzel, iyi güzel de bu kez yoğunluk ve kıvam fazla olduğundan fazla kaçırırsanız yapışmalara teslim olabilirsiniz.Ayrıca dolgunluk ve takma kirpik etkisi ariyorsaniz bu rimel de sizin rimeliniz değil.Sadece bir önceki seriye nazaran ton farkı olduğunu söyleyebilirim, evet vaadettiği gibi yoğun siyah.


  Önceki Rockin Curves serisinde topaklanma ve dağılma problemi yaşamamıştım ancak Rockin Curves Noir gün sonunda ufak siyah taneciklerini gözaltına bıraktı.Ancak çok fazla değil.Ürün yoğun siyah olduğu için göz altında hafif harelenme yapıyor, azcık siyah gölge bırakma sıkıntısı var malesef. (Ben bu duruma harelenme diyorum)

   Bu alta geçme problemi bazı rimelleri kullandığım zaman oluyor çünkü benim alt kirpiklerim çok uzun ve göz altıma değiyor rimelleyince.Durum böyle olunca sıkıntı ben miyim yoksa rimel mi? Orası biraz düşündürücü.

    Dediğim gibi rimelin ambalajı ve yoğun siyah/kıvamlı yapısı dışında önceki sürümünden fazla bir farkı yok.Yine doğal ve azıcık daha siyah kirpikler elde etmek isteyenler için alınabilir bir rimel.Ancak bir daha alır mısın diye sorarsanız: Almam! Daha iyileri var çünkü.

      Bu hafta  "her gün bir yazı" projemi gerçekleştiriyorum.Umarım kafanızı dağıtmanıza bir nebze yardımcı olabilmişimdir.

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle.


Sevgiler
NİHAN
 
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi