17 Temmuz 2014 Perşembe

ORİFLAME THE ONE LASH RESİSTANCE MASCARA ANALİZİ

Herkese çok güzel bir günden merhaba :)
Bugünkü konuğumuz instagramdan da sizlere haber verdiğim Oriflame Lash Resistance rimeli :) The One serisi Oriflame markasının 2014 yılında çıkardığı yeni bir seri.Rujları, rimelleri ve özellikle krem farları ile dikkat çeken bu serinin tanıtımlarına televizyonlarda ve özellike moda dergilerinde belki rastlamışsınızdır.Ben bir Oriflame üyesi olarak bu seride öncelikle bu rimeli denemeyi tercih ettim.Kısaca özetlemek gerekirde kendine güvenen bir rimel özellikle kalıcılık konusunda.
NE ÖZELLİKLERİ VAR?

    Fırça tipi olarak kirpikleri dolgunlaştırıp tek tek ayırmayı hedefliyor.Ve bekleneni de verdiğini söyleyebilirim ancak BİRKAÇ KULLANIM SONRA.Çünkü ilk kullanımda hacimsiz ve pek bir özelliği olmadığını düşündüğüm rimel, durdukça kıvamını oturtarak istediğim dolgun ve belirgin kirpiklere ulaştırdı beni.Bir süre instagramdan paylaştığım makyajlarımda bu rimeli çok kullandım ve güzel geri dönüşler aldım.


     Rimel waterproof özelliği ile ön planda.İlginç bir şekilde aşırı diyebileceğim kalıcılığı söz konusu.Siyahlığı ortalama ve tatmin edici.

ANCAK....
    Oriflame ürünlerini ne zaman kullansam hep bir ancak... yazısı yazmak kısmet oluyor malesef.Bu parfümleri için dahi geçerli, rujlarında da Giordani Gold serisi dışında bir türlü verim alamadığım noktalar oluyor.Ancak bu kez bir tehlike yaşadım ve rimeli kullanmayı malesef bırakmak durumunda kaldım.Yukarıda rimelin waterproof özelliğinden dolayı çok kalıcı olduğundan bahsetmiştim.Rimel kesinlikle suya dayanıklı bir rimel ama suya dayanıklı makyaj temizleyicilere bile dayanıklı ! O nasıl oluyor demeyin oluyormuş, çıkarmak için çok uğraşıyorum.Suya dayanıklı makyaj temizleyiciler ile bile kirpiklerinizde tortu kaldığını göreceksiniz bu rimeli kullanırsanız.Sakın elinizle tortuları almaya çalışmayın, kirpikleriniz elinizde kalabilir.ANLAYACAĞINIZ KALICILIĞIN FAZLASI DA ZARAR!    Bu çıkarma zorluğu ile o kadar cebelleştim ki kirpiklerim döküldü arkadaşlar.Şimdi uzamalarını bekliyorum; yer yer boşluklar oluştu malesef.Ama bu kadar çıkarma çabasının böyle bir sonuç vereceğini biliyordum ben.Tahminlerimde de yanılmadım.

   Dolgunluk ve kalıcılık isteyenler için güzel bir rimel hatta çok fazla kalıcı.Ancak ben kirpiklerimi döken bu rimeli bir daha almayı düşünmüyorum ne yazık ki.Kirpiklerimiz bizim silahımız! Makyajın en güzel yeri...

    Yazımız malesef mutlu sonla bitemedi.Eğri oturup doğru konuşmamız gerekiyor.En iyi rimeli aramaya devam!

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Sevgiler
Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi