14 Temmuz 2014 Pazartesi

NİHANPERİ BLOG 1. YILINI KUTLUYOR

Herkese özel ve güzel günden koskocaman bir merhaba:)


Evet başlıktan da anlayacağınız üzere nihanperi bloğunun yayına başlamasının üzerinden tam 1 yıl geçti.Bu  bir yıl içinde hepbirlikte büyüdük, herşeyi birlikte öğrendik.Mesela;

* Tırnaklarımız bakımlı oldu, kimimiz tırnak yeme belasından kurtuldu, kimimiz harika tırnaklara kavuştuk.* Saçlarımız bakımlı hale geldi, hepbirlikte saç uzattık hatta şimdi parlaklık  için yeni bir post hazırlığındayım.* Hepbirlikte eyeliner kullanmaya çalıştık, elimizi mümkün olduğunda yatkınlaştırmak için gayret gösterdik.
* Sadece kendimiz değil, eşlerimizi ve sevgililerimizi de bakımlı hale getirdik, erkek bakımını da öğrendik.* Günün kabusu olan hatalı eyeliner uygulaması tarihe karıştı, artık makyajımızın tamamını silmeden eyelinerimizi düzeltebiliyoruz.* Simli ojeleri çıkarmak kabus olmaktan çıktı, artık 5 dakikada ekstra bir hazırlık yapmadan o inatçı ojelerden kurtulabiliyoruz.* Neleri alıp neleri almamamız gerektiğini artık çok iyi biliyoruz.İsraftan uzağız ve doğru ürünlere ayırıyoruz artık bütçemizi.

* Türk sermayesini, Türk kozmetikçilerini tanıdık ve artık Türk kozmetiğinin de güzel yerlere geldiğini göreceğiz inşallah.

* Reklam olmadan da doğru şeyler yapılabileceğini, İNSAN CİLDİNİN reklamdan daha değerli olduğunu, Türk kadınının artık kimseye ve hiçbir şeye özenmeden kendine yakışanı yapabileceğini gördük.

Ve daha neler neler...

  Biraz dertleşmek gibi olacak ama ben çok zor günlerde başladım paylaşım yapmaya.Evet hep instagramda da dediğim gibi hayır duasına ihtiyacım vardı, dualarla tutunmak istedim, başarmak istedim, Türk kadını en güzel şeylere en doğru bilgilere ulaşsın istedim ve SAVAŞIM DEVAM EDİYOR!

   Bu öyle bir savaş ki 5000'e yakın bayana güçlü olmak gerektiğini gösterebildim.Üzüntüyü, kederi bakımla kamufle ettik, inadına bakımlı olduk, ve artık dimdik ayaktayız!" Zarar vermek isteyen" buyursun gelsin kapımıza.5000 BELKİ DE DAHA FAZLA kişi HEPBİRLİKTE güleriz artık!

Nihanperi, Nihan'dan bağımsız ama Nihan'ın dünyaya açılan kapısı.Ve önümüzdeki günlerde ve uzun vadede çeşitli projelerimiz olacak.Örneğin,

* Yazım çalışmalarına başlayacağım ve toparlandığında tüm geliri özellikle çocuklar ve sağlık (lösemi vb.) kuruluşlarına bağışlanacak bir güzellik rehberimiz olacak bizim.
* Fransız manikürü olur da Türk manikürü olmaz mı? Bizim de manikürümüz olacak artık! Ki instagramda bu çalışmalara şahit olduk daha da geliştireceğiz.

1.yılda teşekkür etmem gerekenler var; öncelikle ailem...Onlar benim var olma sebebim.Bu süreçte yaşadığım bütün sıkıntıları dinleyen bütün instagram arkadaşlarıma teker teker, kardeşim Ezgi YÜCEL KIYLIOĞLU, en yakın arkadaşım Nilay YALDIZKAYA, bana hep destek olan Gülsen S., zor gün dostlarım ECE ANLI, KÜBRA UYTUN, benim devam etmem için elinden geleni yapan doktorum arkadaşım DENİZ COŞKUNSEVER'e teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Nice yıllarımıza kızlar!!

sevgilerimle..

Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi