22 Haziran 2014 Pazar

İNSTAGRAM ÇEKİLİŞLERİ BIKTIRIYOR.

Merhabalar,

Kozmetik ile ilgisi olmayan bir yazı ile karşınızdayım bugün.Soru-cevap şeklinde olacak; dolayısıyla sizi sıkma taraftarı değilim.

GELEN SORU : İnstagramda neden çekiliş yapmıyorsunuz? Sizin gibi bir blogger nasıl çekiliş yapmaz?

CEVAP : Nedenleri sayayım.

1-İnstagram eskiden çok seviyeli paylaşımların yapıldığı, diğer sosyal medya araçlarına nazaran daha seçkin bir yerdi.Ve biz kozmetik bloggerları çok az sayıdaydık.Ne zaman çekiliş olayı gündeme geldi; çekiliş hesapları gibi yeni bir kavram ile tanıştık.

2-Öyle ki bu hesaplar işine gelince blogger arkadaşlarımı takip ediyor, işi bitince hemen takipten çıkıyordu.Artı, çekiliş denilen durumda ürün kendine çıkmayınca ortalığı ayağa kaldıran pek çok yorum yazılmaya başlandı.

3-Evet ben bir blogger olarak çekiliş yapmıyorum.ÇÜNKÜ BENİM PLATFORMUMDA TİCARETE HİÇBİR ŞEKİLDE YER VERİLMEDİĞİ GİBİ; BENİM PLATFORMUM ŞANS, KADER, KISMET PLATFORMU DA DEĞİLDİR.

4-Çekiliş yapmıyorum ama BU DEMEK DEĞİL Kİ BEN YÜCE GÖNÜLLÜ DEĞİLİM! Aksine eğer maksat ihtiyacı olanlara ürün hediye etmek ise; çekilen kurada ihtiyacı olan yerine ürüne doymuş bir kişi hatta bir blogger çıkar ise , ben Ona kısmetmiş diyerek başımı yastığa koyamam arkadaşlar.İçim içimi yer ve ruhsal açıdan kendimi hiç rahat hissetmem.Hissedemem...

GELEN SORU : Neden çekilişime katılmıyorsunuz, size mesaj attım çekilişimi niye duyurmayı reddediyorsunuz?

CEVAP : Bir bloggerın çekilişe katılmasını tasvip etmiyorum kendimce.Zaten deneyimlememiz için bir çok ürün oluyor elimizde.Kusura bakmayın, madem bu çekilişler güzel bir amaca hizmet veriyor(!) ben ne diye ihtiyacı olanın HAKKINA TECAVÜZ EDEYİM???

    Çekilişleri duyurmuyorum; zira sevmediğim bir vaziyete bloğumda ya da sayfamda yer veremem.Zaten çekiliş paylaşımları sayfamı fazlasıyla meşgul etmekte ve bu yüzden bana faydalı öneriler veren arkadaşlarımın paylaşımlarını da çok geç görebildiğimden gerçekten bu paylaşımlardan bunalmış durumdayım.

GELEN SORU : Blog ve instagram hesabınızda neden uyarı yazısı yazıyor?

CEVAP  : Nihanperi platformu ticari bir hesap değildir.Bakımlı olmak isteyen her bayanımız hiçbir ücret ödemeksizin burada yazılan önerilerden faydalanabilir.O sebeple nihanperi platformu vasıtasıyla tek bir kuruş boğazımdan geçmemiştir ve geçmeyecektir.Yukarıda da yazdığım gibi nihanperi şans-kader-kısmet bloğu da değildir.

Yapan arkadaşlara saygım var.
Ama herkesin de bir yolu var.

Sevgilerimle.

Nihan

Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi