21 Mayıs 2014 Çarşamba

WET'N WİLD GREY'S ANATOMY HOLOGRAFİK OJE ANALİZİ

Herkese merhaba,

Bir kaç senedir çoğu bloğa konu edilen holografik ojeler artık elimizin altında.Merakıma yenilip ben de denemek istedim açıkçası.Hazır önümüze gelmişken Wet'n Wild markasının Fast&Dry serisinin Grey's Anatomy isimli ojesi çaktırmadan holografik bir görüntü veriyor.


Oje her ne kadar gri ağırlıklı bir renkmiş gibi görünse de ışığa göre mor, sarı ve yeşil renkleri alabiliyor.Eğer tırnaklarınıza 90 derecelik açı ile bakarsanız ojenin aslında gri değil de lila rengiymiş gibi algılayabiliyorsunuz.Oje hızlı kuruyan seriye ait.Ancak ojeyi tek kat sürdüğünüzde hızlı kuruma sağladığını söyleyebilirim.Malesef ki tek kat sizi istediğiniz renge ulaştırmıyor.

ÜÇ KAT!

    Oje tek kat sürüldüğünde şeffaf ve yanar döner bir görüntü veriyor ki ben bu duruşu da sevdim aslında.Ama esas renk 3. katta geliyor kızlar.Ojeyi 3 kat sürünce de hızlı kuruma oranı kat kat azalıyor.Holografik oje severler eğer bu zahmete katlanırım der ise tavsiye edebilirim.

Ojenin gün ışığında görünümü:FIRÇA PROBLEMİ!

   Ojenin fırçası normal kullandığımız oje ebatlarında.Sadece biraz tel tel ayrılma gözlemledim.O da oje miktarını az ve ince alırsanız.Fırçanıza yoğun ve kıvamlı olarak alırsanız çok problem yaşamıyorsunuz.Her sedefli ojenin yaptığı gibi bu ojede de az oranda çizgilenme özlemliyorsunuz.Ancak gözü rahatsız etmediğini ve severek kullandığımı söyleyebilirim.

KALICILIK?

    Oje tırnaklarımda 3 gün durdu.Herhangi bir soyulma problemi yaşamadım.Ama bu cümleyi kurarken bulaşık ve temizliği eldivenle yaptığımı belirtmem gerekiyor.Su ile çok fazla temas ettiğinde oje yapısında soyulma elbette ki olabilir.


    Fast & Dry serisinden sadece bu ojeyi tecrübe ettim.Ojenin fiyatı 8.50 TL ve holografik bir renk olmasaydı almazdım.Zira kendi adıma bir ojenin rengine vurulmadıkça 8,50 TL verme taraftarı değilim diyebilirim.Alt tarafı 2-3 gün kullanıyoruz, hatta benim gibi sık sık oje değiştiriyorsanız ortalama renklere pek değmez diye düşünüyorum.Sonuç olarak rengini sevdim, hatta arkadaşlarımdan da beğeni aldım.Ancak ojeyi beğenen arkadaşlarım daha önce holografik oje deneyimi olmayan kişilerdi.Mutlaka daha yoğun ve daha başarılı holografik ojeler vardır diye düşünüyorum.Çok sık kullandığım bir renk de olmayacak işim gereği; biraz dikkat çekiyor:)

      Merak edilen bir ojeydi ben de sıkılmama rağmen 3 gün dayandım:P Umarım sizler için verimli bir yazı olmuştur, aldıysanız iyi günlerde kullanın.

  Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle...


    Sevgiler 

    Nihan
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi