31 Mayıs 2014 Cumartesi

THE BALM CİNDY LOU MANİZER ÜRÜNÜNÜ NEDEN ALMADIM?

Herkese merhaba,
İnstagramda da açıkladığım üzere herkes gider Mersin'e, Nihan gider tersine gibi bir durum oldu ama Cindy Lou Manizer ürününü neden almadığımı açıklamak durumunda kaldım :)


CİNDY LOU MANİZER'I KİMLER ALSIN?
    Kızlar pek çok ürün aklımızı çeliyor ve bütçemizi zorluyoruz öyle değil mi? Cindy Lou  Manizer ürününü denediğimde bu ürünün aslında aydınlatıcı ürün olmaktan çok allık olarak kullanılabileceğini düşündüm ben.Çünkü manizer/highlighter tarzı ürünleri hafif parlak görünmesi ve aydınlık bir görüntü vermesi için tercih ediyoruz.
   The balm mary lou manizer ürününü uygulayıp sizlere ilk gösterenlerden biri de benim.Ancak Mary Lou manizerı aşırı parlak görüntü verdiğini düşünüp almayan arkadaşlarımız varsa Cindy Lou Manizer alabilirler.Daha doğal ve pembe bir görüntü verecektir.

Uygulanmış haline bakalım :


KİMLER ALMAMALI?
    Kızlar elinizde eğer Mary Lou Manizer var ise Cindy Lou Manizer almak anlamsızlaşıyor.Çünkü Mary Lou her tür allığa uyum sağlayan bir üründür dilerseniz pembe/bronz her renk allığınız ile karıştırabilir ve daha doğal bir görüntü elde edebilirsiniz.
    Ayrıca kimimiz ıslak(glowy) bir görüntü elde etmek istiyor, eğer böyle bir zevkiniz varsa Cindy Lou Manizer sizin aklınızı çelmesin.Aradığınız görüntüyü bu ürün kesinlikle vermeyecektir.

Mary Lou Manizer uygulanmış hali:    Dolayısıyla Mary Lou Manizer ürününü alan arkadaşlarımın heveslenmesine gerek yok.Mary Lou manizer ile istedikleri her tür allığı karıştırarak Cindy Lou Manizer görüntüsüne sahip olabilirler.
FARKLARI NE?
     Bu soru ile hep karşılaştım.Mary Lou Manizer yapı olarak çok güçlü, kremsi bir yapıya dönüşen ve pigmentli bir üründür arkadaşlar.Cindy Lou Manizer ise daha çok tozlaşan ve pigment olarak daha düşük bir üründür.Daha çok allık görüntüsü verecektir.
    Bence Mary Lou sahibi arkadaşlar bütçelerini daha başka ürünler için değerlendirebilirler :)
Alanlar da kızmasın :) Güle güle de kullansınlar ♡


SEVGİLERİMLE
NİHAN
Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi