16 Şubat 2014 Pazar

PASTEL BIG N BLACK MASCARA ANALİZİ

Yine bir ilk Nihanperi'den gelmelidiydi diyerek yazıma başlıyorum arkadaşlar :)

Bir rimelden beklentiniz nedir?

* siyahlık?

*dolgunluk?

*tek tek ayırma? 

*topaklanmama?

*uzatma?

:))))

 Biz kadınlar ne çok şey istiyoruz değil mi? Tüm bunların hepsinin bir arada olmasını beklemek güç elbette; ancak kozmetik dünyası iyi işler çıkarıyor diyebiliriz.Genelde çok ünlü markalar tüm teknolojik deneyimlerini bir araya getirerek göz alıcı mascaralar üretip cüzdan boşaltırken BIZIMKILER de boş oturmuyor!

MADE IN TURKEY! 


   Artik Türk kozmetik firmaları da dev firmalarla yarışır hale geldi diyebilirim.Ozellikle Türk firmalarına destek olan bir blogger olan ben "farklı olarak" kötü gözle bakmıyorum bu firmalara.
Pastel de bunlardan biri! Ve pahalı olmayan ama güzel, kullanılabilen ürünlere imza atan Türk firmasi olan Pastel'in bu aralar oje ve rimellerini sık sık kullanıyorum.

BIG N BLACK MASCARA


   İçeriğinde Acacia gum ile  daha esnek ve daha dayanıklı kirpikler elde ederek bir yandan da kirpikleri beslemeyi hedefleyen Pastel Big n Black isimli Mascarasini geliştirmiş.

   Silikon yapida bir fırçası var ve sürümü kolay bir rimel.Fircasinin silikon olmasinin diger bir artisi da ürünü fazla fazla almamasi tüpünden.Cunku ürün fazla geldiğinde hem gozkapagina bulasma hem de kirpiklerde topaklanma yapıp yapıştırma riski oluyor. Ürün bu haliyle benden bir aferin kaptı diyebilirim ;)      Ürün gözümde durduktan bir kac saat sonra da akma dagilma olmaksızın kirpiklerimde durdu.
       Kirpikleri yapıştırmadan tek tek ayırmasi yönü yanında ürün pigment olarak da bir hayli siyah kızlar. Resimde de gördüğünüz üzere alt kirpiklerde başka bir rimel var.Ustteki rimel ise Pastel Big n Black.Siyahligi net olarak görülebiliyor ;)


       Ürün kontakt lens kullananlar için de uygun ve otfalmolojik testten geçirilmiş bunu da eklemeden geçemeyeceğim.

       Ürün sadece dizayn yönünden bana gore sınıfta kaldi.Sari ve siyah rengini birlikte kullanılmasından pek hoşlanmiyorum.Gozumu rahatsiz ediyor.

        Sonuç olarak akma dağılma yapmayan, topaklanmayan, kirpikleri tek tek ayiran ve simsiyah bu rimeli sevdim diyebilirim :)


Bir sonraki postta görüşmek dileğiyle
Sevgiler..

Nihan


Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi