14 Şubat 2014 Cuma

ELIDOR CANLANDIRICI KURU ŞAMPUAN DENEYIMLERIM


BU RESME BAKAN KIMLER KENDISINI GÖRDÜ ANLATIN BANA BIR :))Merhabalar!

Hanginiz calan saate aldirmayip "5 dk daha uyuyayim yea!" diye yarim saat fosur fosur uyuyup da işe gec kaliyor?

Ya da hanginizin sevgilisi 10 dk beklemekten aciz?

Burnundan soluyan boga patron ya da kapiya dayanmis sevgili telefondan bildiriyor:

"NEREDESIIIINNNNN ????? !!!!!! "

Hazirlanmaniz gereken bir avuc zamanda sac bas kurtaran urunler ariyoruz degil mi hep? Hele ki saclar! Her daim hacimli olmali, yagli olmamali, kotu kokmamali vs..Peki ya zaman yoksa? Hele ki kis aylarinda saclarinizi iyi kurutmadiginiz takdirde boyun tutulmasi, sinuzit problemleri, bas agrisi gibi bir cok problem ile karsi karsiya kalabiliyorsunuz.Sacinizi yıkamak, kurutmak bir hayli zamaninizi alacagindan  kurtarıci ürünlere ihtiyaç duymamak içten degil :))

SACLARIMA KAR YAGIYOR USUMEDIM MIIIIII !!!!

 Kızlar ben Rossmanlarda satilan Isana markali kuru sampuanlarla basladim kuru sampuan seruvenime.Ancak kullanmamla birakmam bir olmustu.Zira kuru sampuan daha cok liseler arasi un savasina dondurunce kafami, tovbe etmistim resmen!!!

Kuru sampuanlara olan intibam su yondeydi.Urun yuksek volumlu pudra puskurterek saclarin yagli kisimlarini ferahlatiyordu.Ancak sorun o yuksek volumlu pudranin o kafadan bir turlu gitmedigiydi!

ARAŞTIRMA:

Kuru sampuani biraksam da zamansizliklar beni birakmadi.Saclarim cok yagli olmasa da düz olmasindan kaynaklanan nedenlerle hacmini kaybediyor ve daha sönük bir görüntüye sahip olduğundan her gün istisnasiz saçlarımı yıkamak zorunda kaliyordum.Vakit kaybını gectim; saçlarımı tam kurutamamam beni H2N3 gribine davetiye cikarmis ve 1 ay boyunca geçmeyen bir griple mucadele ettim.Dolayisiyla bu kez cok daha iyi bir ürün arayisindayken Elidor Canlandirici Kuru Sampuan karşıma çıktı.

ELIDOR BOYALI SACLAR ICIN CANLANDIRICI KURU SAMPUAN :


     Kizlar kuru sampuan saclarinizi normal sampuanlar gibi temizlemez.Sadece saclardaki fazla yagi gecici olarak almasi, sac derisini ferahlatmasi ve saça hoş bir koku vermesi için tasarlanmis ürünlerdir. Elidor da bunlardan biri.

       Elidor kuru şampuanlar, boyali-yağlı-normal saclar icin olmak uzere 3 çeşit olarak üretilmiş. Saclarim boya olduğu icin ben boyali saçlar icin olan ürünü tercih ettim. Ürün 200 ml olup sprey olduğundan gayet bereketli.

NASIL KULLANACAGIZ?1- Saçlarınızi tutamlara ayirip kisim kisim sureceksiniz ki, eşit uygulama yapabilesiniz.

2- Ürünü kullanmadan önce iyice calkalanmasi gerekiyor.

3-Ürünü saçınıza sıkarken 20-25 cm uzak tutun, kullanma talimatina uygun hareket edin.Zaten cok yakından sıkarsaniz çok yoğun pudramsi bir görüntünüz olur ve arindiramazsiniz sacinizi.

4-Ürünü uyguladıktan sonra saç diplerinize masaj yaparak ürünü iyice yedireceksiniz.Urun iyice emince 1 dakika bekleyeceksiniz.

5-Bekledikten sonra artik saclarinizi tarayip onlara istediginiz sekli verebilirsiniz :)


İŞTE UYGULAMADAN ÖNCE VE SONRA!NELERI BEGENDIM NELERI BEGENMEDiM??


  • Daha önce de soyledigim gibi bu bir temizleyici degil.Dolayisiyla kirli saci temizlemez.Urun öncelikli hedefi saclardan fazla yagi almasi ve sac derisini ferahlatmak.Bu hedefini yerine getiriyor.
  • Ancak günü kurtarıyor haberiniz olsun.Ertesi gün yine ayni sönük saclarla uyanabilirsiniz.Ozellikle ince telli saclarda bu riskin olacagini düşünüyorum. 
  • Karsilastirmasini yaptigim kuru sampuanlar gibi kafanizi un kurabiyesine cevirmiyor, ama saçı da parlatmiyor.Saciniz biraz matlasabilir soylemedi demeyin :)
  • Kokusu sampuan kokusundan cok aromali kolonyalar gibi kokuyor, koku kaliciligi ortadan az duzeyde ;)
  • Sacinizla sadece 2 dk ugrasiyor olmaniz cok buyuk avantaj ;)
          Sonuç olarak günü kurtarmak için gayet iyi bir ürün oldugunu düşünüyorum kizlar.Agirlasan saçı ferahlatmasi gerçekten güzel ama bu temizlik anlamina gelmiyor! !!

Fiyat 13.90 TL arkadaşlar,  umarim faydali bir yazi olmuştur :)


Bir sonraki yazida görüşmek üzere ♥♥


NihanCopyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi