16 Ocak 2014 Perşembe

GOLDEN ROSE VELVET MATTE RUJLAR & MAT RUJ DÜNYASI


Kızlarım merhaba :)
Bugünkü dosyalarımızdan biri mat rujlar.

     Biliyorsunuz ki ruj tercih ederken iki seçeneğimiz vardır her zaman :) Ya dudakları güzel nemlendirmesi için nemlendirici oranı yüksek ve daha parlak görünümlü dudaklar isteriz; ya da renklerin dudaklarımızı daha fazla kaplaması ve rujun dudaklarımızın şeklini daha güzel alabilmesi için opak rujlar isteriz.İşte bu opak rujlar normal rujlara nazaran daha mat ve daha pigmentli rujlardır.

       Kendi makyaj serüvenimden yola çıkarsam bu tür mat rujların daha üretilmediği zamanlar dudak kalemleri ile dudaklarımın tümünü boyayarak mat bir görüntü elde etmeye çalışırdım.Özellikle kırmızı tonlarını kullanırken!!

     Daha sonra kozmetik firmaları dudağın şeklini alan ve opak bir görüntü veren mat rujları üretmeye ve bayanların beğenisine sunmaya başladılar.Kendi açımdan söyleyecek olursam ben bu mat rujlarla Rimmel Kate Moss Matte serisi ile tanıştım.Şimdi ise daha mutlu bir haber ile karşı karşıyayım.

Evet!Bir Türk kozmetik firması da mat rujları piyasaya sürdü:)

GOLDEN ROSE VELVET MATTE RUJLARI !!!

     

      Kızlar bu rujlar kadifemsi, mat ve yumuşak yapısı ile kolayca sürülüyor; yoğun kapatıcılık özelliği ile dudaklara dolgun ve pürüzsüz görünüm kazandırıyor.  İçeriğindeki güçlü nemlendiriciler ve E vitamini dudakları besleyip, kurumasını da önlüyor. Bakalım nasıl görünüyor bu rujlar? Ambalajları nasıl?
    Gördüğünüz gibi yakışan yapılmış ve dışından bile ruju mat hissettiren bir ambalaj ile karşı karşıyayız.Hele ki bir bordosever olarak. Ürünün en dikkat çekici yanı ambalajı ve rujun matlığı değil.Ürünler kesinlikle  paraben ve türevlerini içermiyor.Herhangi bir alerjiye mahal vermemek için dermatolojik olarak test edilmiş.

Ürün her türlü makyaja ve tene uygun olarak 20 harika renk olarak üretilmiş kızlar.İnanın bütün renkleri çok güzel, hele ki  gözü 19 ve 20 numaralı rujlara da diktim diyebilirim:))

Ürün skalasına bir göz atalım mı? Bakalım bana hak verecek misiniz :)Sevgili Golden Rose ailesi kendisini sürekli yenilediğinden bize de bu yenilikleri denemek düştü.Hatta yeniliklere Paris Compact Pudra da eklenmişti.

Golden Rose Velvet Matte 18 numarasına baktığımda sanki Russian Red ruju anımsattığını düşündüm.Özellikle dudakta o tona yakın duruyor bence:) Dudakları çok güzel kaplıyor ve inanılmaz opak bir duruşu var :) Gerçi ben ruju biraz yedim ama :)))) Rujun dizayındaki değişiklik fark ediliyor.Normal bir rujdan daha dik açılı bir dudaklığa sahip.Dolayısıyla daha kolay sürülüyor.


Rujun Duruşu


Gelelim 03 numaralı nude tonuna :) Nude severlerin çok hoşuna gidebilecek bir yapısı var.Hepimiz nude tonlu rujların dudaklarda dalgalanma yapmasından şikayet ederiz öyle değil mi? Bu ruj böyle değil :) dudağa sürüldüğü an sabitleniyor ve rengini kaybetmiyor.Dalgalanma da kesinlikle yapmıyor.Yeter ki rujunuzu yemeyin :)))


Ve 03 numaralı rujun duruşu:) Görüldüğü üzere gayet mat, opak ve dalgalanma söz konusu değil :)GELELİM YENİ ÇIKAN PARİS COMPACT PUDRAYA !

Golden Rose ekibi daha ipeksi bir cilt yaratmak için daha soft, daha ince ve ince olmasına rağmen daha çok kapatıcı özelliği olan sıkıştırılmış bir pudrayı kozmetikseverlerin beğenisine sundu:)

Pudrayı incelediğinizde gerçekten ince bir yapısı olduğunu görebiliyoruz.Cildinize uyguladığınızda da evet makyajınızı sabitliyor...

Ama bir yere kadar!!

Pudra uygulama sırasında tozutuyor.Uyguladıktan 1-2 saat içinde bende etkisini yitirdi ve sabitlediğim yerler parlama yapmaya başladı.Kapatıcılık ise orta düzeyde.Haliyle ben beğendim diyemeyeceğim.Ürünleri uygulamalı makyajla göstermeden olmazdı.Aşağıdaki makyajımda Golden Rose Compact Pudra ve Golden Rose Velvet Matte 18 numaralı ruju kullandım.Beğenmişsinizdir ve size güzel bir fikir olmuştur inşallah :)
                          Bir postumuzun daha sonuna geldik kızlar.Diğer yazılarda görüşmek dileğiyle.
                                                                          Sevgiler

                                                                           Nihan
*SÖZ KONUSU ÜRÜNLER GOLDEN ROSE KOZMETİK TARAFINDAN TARAFIMA SADECE DENEYİMLEMEK VE ÜRÜN HAKKINDA YORUMLARIMI SİZLERE İLETMEM İÇİN GÖNDERİLMİŞ OLUP, BU PLATFORMDA ÜRÜN SATIŞI YA DA ÜRÜN ÇEKİLİŞİ KESİNLİKLE YAPILMAMAKTADIR.


Copyright © 2014 NIHANPERI

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi